Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z przekierowaniem - Comtrend

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Problem z przekierowaniem - Comtrend

Cześć,

Prośba o wsparcie w temacie.

 

Od niedawna zostałem przepięty na VDSL i tym samym zmieniono mi urządzenie na Comtrend VI-3225u (wcześniej posiadałem CellPipe). 

Moja architektura sieci na daną chwile wygląda następująco:

Comtrend (z WiFi1) -> D-Link DI524 (z WiFi2 + wyłączony DHCP) -> Rejestrator CCTV (przypisany ip po MAC)

Pierwszy problem polega na tym, że łącząc się do WiFI1 nie ma ruchu sieciowego do rejestratora (nie pinguje), natomiast łącząc się do WiFi2 nie ma tego problemu i działa również połączenie do panelu Comtrend. Wszystkie urządzenia znajdują się w sieci 10.0.0.X.

Drugi problem to po ustawieniu serwerów wirtualnych (rejestratora) na comtrend (dokładnie tak jak w CellPipe) nie działa połączenie z zewnątrz. Oczywiście jest stałe IP zewnętrzne. - podejrzewam, że problem spowodowany pierwszym problemem. 

Czy comtrend posiada jakieś zabezpieczenia? Wyłączałem zaporę, włączałem DMZ i nic... 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Problem z przekierowaniem - Comtrend

Skoro rejestrator nie odpowiada na ping to może jest nie podłączony prawidłowo do routera .

Comtrend normalnie przekierowuje porty, podłączałem parę sztuk i każdy działał. Rejestrator podłączony był bezpośrednio do Comtrenda.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
Anonim

Nie dotyczy

Problem z przekierowaniem - Comtrend

Skoro rejestrator nie odpowiada na ping to może jest nie podłączony prawidłowo do routera .

Comtrend normalnie przekierowuje porty, podłączałem parę sztuk i każdy działał. Rejestrator podłączony był bezpośrednio do Comtrenda.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Problem z przekierowaniem - Comtrend

@MKmega

jeśli powyższa podpowiedź była dla Ciebie pomocna, to - śmiało! - zachęcam do jej oznaczenia. Szczegóły poniżej:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.