Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Serwer Proxy w3cache.tpnet.pl odrzuca połączenia. dlaczego ? wczoraj wszystko było ok.

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 6
  • 0

Serwer Proxy w3cache.tpnet.pl odrzuca połączenia. dlaczego ? wczoraj wszystko było ok.

up.PNGsp.PNG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364
18 ODPOW. 18

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Serwer Proxy w3cache.tpnet.pl odrzuca połączenia. dlaczego ? wczoraj wszystko było ok.

Jeju - jakie to stare. Naprawdę dużo zyskujesz na tym proxy?

Spróbuj dopisać dwójkę: w3cache2.tpnet.pl
a jak nie działa, zgłoś problem na BOK http://orange.pl/kontakt

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 6
  • 0

Serwer Proxy w3cache.tpnet.pl odrzuca połączenia. dlaczego ? wczoraj wszystko było ok.

skoro przekierowanie portu 80 na funboxie z sieci wew nie działa to używam do tego proxy aby się dostać na serwer. i tylko do tego używam proxy. Po dodaniu "2" Wyskakuje komunikat "Nie odnaleziono serwera proxy"


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Serwer Proxy w3cache.tpnet.pl odrzuca połączenia. dlaczego ? wczoraj wszystko było ok.

To trzeba na BOK zgłosić.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 6
  • 0

Serwer Proxy w3cache.tpnet.pl odrzuca połączenia. dlaczego ? wczoraj wszystko było ok.

Zawsze się zastanawiam , kto grzebie w funboxach. jakieś nowe reguły przekierowania portów itd są dodawane. i dlaczego reset do fabrycznych nie resetuje naprawdę modemu (nadal pamiętany jest login i hasło do  neostrady) ktoś gdzieś już temat poruszał.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Serwer Proxy w3cache.tpnet.pl odrzuca połączenia. dlaczego ? wczoraj wszystko było ok.

To nie tak. Jeśli robisz reset, to dane do logowania mają hasło rejestracja w sobie. Wtedy jeśli łącze działa dobrze, z sieci pobierane są właściwie dane logowania. Ma to dwa główne cele: ułatwienie konfiguracji dla słabiej ogarnietych osób oraz kontrola dostępu (bo nie wiem czy wiesz że można wziąć np. dane neo sąsiada i korzystać u siebie, choć więcej czynników tu musi być spełnionych).

Mi się wydaje, że ktoś słabiej kontroluje status tego proxy. Ono powstało by cachować strony dla neo kiedy wiele firm hostingowych zablokowało adresację 83.x.x.x za abuse'y (chyba w 2006 lub 2007 była afera głośna).

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 6
  • 0

Serwer Proxy w3cache.tpnet.pl odrzuca połączenia. dlaczego ? wczoraj wszystko było ok.

nie pamiętam już od kiedy weszło neo ... najzabawniejsze to jest to że w tym uczestniczyłem ... 88-09 dziś w tej kwestii wypadłem nieco z obiegu.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Serwer Proxy w3cache.tpnet.pl odrzuca połączenia. dlaczego ? wczoraj wszystko było ok.

@Jean Dodaj sobie przedrostek bez-ochrony do loginu neostrady, wyłącz zaporę w funboxie i port 80 powinien być dostępny.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 6
  • 0

Serwer Proxy w3cache.tpnet.pl odrzuca połączenia. dlaczego ? wczoraj wszystko było ok.

To nic nie da bo port 80 mi działa normalnie, ze świata jest ok. Z sieci lokalnej nie idą przekierowania po porcie 80. Do tej pory spotkałem tylko 1 modem, na którym to działało ... zdaje się TP Link, ale dokładnie nie pamiętam. Dlatego używałem proxy.

Anonim

Nie dotyczy

Serwer Proxy w3cache.tpnet.pl odrzuca połączenia. dlaczego ? wczoraj wszystko było ok.

To proxy nie działa.