Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z neostradą - Asus


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Problem z neostradą - Asus

Jakiś czas temu w pobliżu mojego domu przeszła burza. Mniej więcej od tamtej pory (nie potrafię stwierdzić dokładnie czy od tego momentu, gdyż wtedy byłem na wyjeździe) mój router ASUS DSL-N55U przestał łączyć z Neostradą - twierdzi, że kabel jest niepodłączony. Podpiąłem więc "zapasowy" router (Orange FunBox 2.0) - ten łączy się bez problemu. 

Uznałem więc, że od przepięcia zespuł się router Asus. Kilka dni temu kupiłem więc nowego (Funbox niestety ma zbyt słabe wifi jak na moje potrzeby) - tym razem Asus DSL-AC68U. No i okazuje się, że ten nowy też nie łączy z Neostradą - podobnie jak poprzedni, twierdzi że nie podłączono kabla... dioda DSL nawet nie miga. 

Ktoś ma pomysł o co może tutaj chodzić? Funboxa podłączam za pomocą tego samego kabla i działa (próbowałem też na innych kablach). 

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z neostradą - Asus

Wpisałeś na nowo dane rejestracyjne neostrady? nie zmieniałeś może hasła jakiś czas temu? może wygeneruj nowe hasło i spróbuj.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Problem z neostradą - Asus

@Pawel80  Dodatkowo sprawdź, czy ten nowy ASUS ma wybrane podłączenia ADSL, a nie VDSL.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Problem z neostradą - Asus

Jest ustawiony ADSL. Login i hasło tez są ok. Dzisiaj wieczorem spróbuje przetestować  te routery u sąsiada - to powinno dać mi pewne odpowiedzi.