Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z Wifi w funbox 2.0


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 25
  • 0

Problem z Wifi w funbox 2.0

Od kilku dni miałem problem z zalogowaniem urządzeń mobilnych (telefon, tablet) do routera poprzez WiFi. Udawało się dopiero po ponownym załączeniu urządzenia i telefonu. Drukarka, która także działała po WiFi drukowała bez problemu. Od wczoraj nie mam możliwości zalogowania jakiegokolwiek urządzenia. Mimo iż sieć Wifi jest widoczna. Nawet poprzez WPS czy utworzeniu nowego połączenia od początku z podaniem hasła. Reset routera do ustawień fabrycznych także nie dał pozytywnych rezultatów. Sieć po kablu działa prawidłowo. Mam wpięte 2 kompy stacjonarne. Proszę o pomoc.

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

Problem z Wifi w funbox 2.0

@Dionizy74Znany problem z tym FB tylko wymiana urządzenia rozwiązuje ten problem z WIFI. Żadne reset do ustawień fabrycznych nie pomagają 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Problem z Wifi w funbox 2.0

Jeszcze warto spróbować zmienić rodzaj szyfrowania.
Anonim

Nie dotyczy

Problem z Wifi w funbox 2.0


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 25
  • 0

Problem z Wifi w funbox 2.0

Próbowałem nawet ustawić bez zabezpieczeń i też lipa. W środę na chwilę wszystko ruszyło.. ale to na chwilę...

 

Dzisiaj przy próbie łączenia smartfona z siecią WiFi pokazało błąd uwierzytelniania... 

Anonim

Nie dotyczy

Problem z Wifi w funbox 2.0

Swego czasu też miałem z tym problem i po zalogowaniu się do aplikacji MO wszedłem w kafelek FB i o ile mnie pamięć nie myli, uwierzytelnienie nastąpiło po zalogowaniu w jego panel po wpisaniu całego klucza WPA (26 znaków). Wtedy w ustawieniach WiFi na smartfonie następowało uwierzytelnienie. Ostatnia aktualizacja aplikacji FB jest z 22 sierpnia br. Warunkiem też było zalogowanie się na konto mailowe. Hula wszystko poprawnie. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 25
  • 0

Problem z Wifi w funbox 2.0

Wpisywałem cały klucz WBA... za każdym razem i lipa. Więc pewnie będę musiał wziąć router pod pachę i odwiedzić salon Orange...

Anonim

Nie dotyczy

Problem z Wifi w funbox 2.0


@Dionizy74napisał(-a)

Wpisywałem cały klucz WBA... za każdym razem i lipa. Więc pewnie będę musiał wziąć router pod pachę i odwiedzić salon Orange...


@Dionizy74, jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, proponuję hard reset telefonu i od nowa Polska Ludowa (powtórzyć proces) Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Problem z Wifi w funbox 2.0

Żadne resety nie pomogą telefonu czy FB 2.0, jak jest problem z wifi w tym routerze to usterkę ma i tyle, wymiana na inny sprawny i tyle w temacie.