Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak WiFi

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 13
  • 0

Brak WiFi

Witam ma router funbox 2.0

Wszystko było dobrze do wczoraj, WiFi działało bez zarzutów i nadal działa ale trzy telefony przestały widzieć moją sieć a reszta widzi normalnie i łączy się.

Robiłem reset  wyłączyłem z prądu , raz pomogło na 15 minut i znów te urządzenia nie widzą sieci, mam ten router 1.5 roku i do tej pory nie było problemu. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Brak WiFi

@Wojtek-2012Według mnie to problem z Funbox bez wymiany się nie obejdzie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

Brak WiFi

@Wojtek-2012To może na tych telefonach zrób tak żeby zapomniały siec WIFI i zestaw od nowa polaczenie.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 13
  • 0

Brak WiFi

Robiłem tak, one w ogóle nie widzą tej mojej sieci od wczoraj, wyłączyłem router na 2 godziny i sieć była widoczna i po 15 minutach znów znikło na tych trzech urządzeniach, są one starsze ale to dziwne bo półtora roku działało ok i nagle takie coś.

Router mam od właśnie półtora roku. 

Anonim

Nie dotyczy

Brak WiFi


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 13
  • 0

Brak WiFi

Wczoraj zmieniałem by było dzielone na 2.4 i 5g i też nic, teraz i tak jestem w pracy to nie mam jak grzebać  

Anonim

Nie dotyczy

Brak WiFi

@Wojtek-2012Może była jakaś aktualizacja i cos się wysypało wiec tylko wymiana na nowy. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 13
  • 0

Brak WiFi

Ja te częstotliwości zmieniałem w aplikacji w telefonie, wrócę z roboty i spróbuję to zrobić z tej strony ale z telefonu po laptop też stracił WiFi,ma jakieś 10 lat i było ok. Później dam znać. 

Anonim

Nie dotyczy

Brak WiFi

@Wojtek-2012Według mnie to problem z Funbox bez wymiany się nie obejdzie.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 13
  • 0

Brak WiFi

Mi też się tak wydaje  jeszcze raz spróbuję z tymi pasmami pokombinować, jak nie pójdzie to dzwonię do Orange,czy mogę też zgłosić wymianę przez internet? 

Anonim

Nie dotyczy

Brak WiFi

@Wojtek-2012Tak możesz to zrobić przez czat ale wymagane jest zalogowanie się do konta Mój Orange