Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z TP-Link Archer MR600, nie działa Orange VPN Statyczny


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Problem z TP-Link Archer MR600, nie działa Orange VPN Statyczny

Witam!
Na początku napiszę, że na Huawei działa wszystko, ale nie obsługuje całej prędkości internetu.

Borykam się z problemem konfiguracji Orange VPN Statyczny na routerze TP-Link Archer MR600. Obsługa Orange sama nie wie co jest, cały czas twierdzą, że źle skonfigurowałem usługę. Skoro źle, to dlaczego na innych sprzętach działa? Posiadam ciągłe spadki i lagi w grach, praktycznie co minutę wszystko staje w miejscu (na Huaweiu tego nie ma, wszystko działa pięknie). Zostałem już odesłany do przedstawiciela TP-Link, który twierdzi, że wszystko powinno być ok. Konfigurowałem już profil połączenia na różne sposoby, z hasłami, bez bla bla. Może ktoś z użytkowników ma ten router i miał podobny problem? 

Tutaj daję zrzut ekranu, nie patrzcie, że połączono bo to połączone jest z profilem domyślnym Orange. Screen pokazuje jakie dane wpisuję.

Gredier_0-1663618802910.png

 

 

 

_____________________

*Doprecyzowana nazwa tematu  oraz etykiety - moderator Wojciech

5 ODPOW. 5

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5473
  • 22042
  • 179

Problem z TP-Link Archer MR600, nie działa Orange VPN Statyczny

@Gredier 

Pewnie wiele nie pomogę, bo z internetu mobilnego nie korzystam, ale na Twoim miejscu sprawdziłbym przede wszystkim jak się te sprzęty łączą z siecią, z którym BTS i na jakich częstotliwościach. Ponieważ to różne modemy to i połączenia mogą zestawiać inaczej. Co pokazuje NetMonster na telefonie?

 

PS. Żaden mobilny internet nie zapewni komfortu w grach, za dużo tu zmiennych i niepewności.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53106
  • 617

Problem z TP-Link Archer MR600, nie działa Orange VPN Statyczny

@Gredier Zerknij Orange VPN | Orange Polska i porównaj ustawienia. Zmień tryb uwierzytelniania na CHAP


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Problem z TP-Link Archer MR600, nie działa Orange VPN Statyczny

Próbowałem na różne sposoby i dalej nic nie dawało efektu. Dodam, że raz połączyło się z vpn, ale po restarcie routera znowu to samo, nie wiem, może jakieś szczęście.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Problem z TP-Link Archer MR600, nie działa Orange VPN Statyczny

Odświeżam, dalej nikt nic nie wie z obsługi.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Problem z TP-Link Archer MR600, nie działa Orange VPN Statyczny

Odświeżam, nawet producent routera olał problem.