Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podłączenie drukarki do Huawei b618


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Podłączenie drukarki do Huawei b618

Sam ruter może ją widzieć, ale jeżeli nie udostępnisz jej, to komp jej nie zobaczy...

udostępnianie1.jpg


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 33
  • 0

Podłączenie drukarki do Huawei b618

Użytkownika też dodałem.


2018-12-18.png

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Podłączenie drukarki do Huawei b618

a drukarka jest skonfigurowana jako sieciowa? 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 33
  • 0

Podłączenie drukarki do Huawei b618

wybieram opcję dodaj drukarkę wg.nazwy wpisuję adres ip routera i nazwę drukarki.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Podłączenie drukarki do Huawei b618

Tą część rozumiem, ale podczas instalowania drukarki pod komputerem, wchodząc w jej właściwości udostępniasz ją jako sieciową? Sam odnośnik drukarki pod windows, powinien mieć udostępnianie. Po tym powinna być widoczna w sieci po podłączeniu pod ruter...

 

Edit: Jakakolwiek drukarka, powinna mieć zainstalowane sterowniki na urządzeniu/komputerze i powinna być ustawiona jako sieciowa. W twoim przypadku, pozostały informacje jeszcze o połączeniu przez Funboxa. Stąd pewnie te problemy...


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 33
  • 0

Podłączenie drukarki do Huawei b618

Drukarka jest ustawiona jako sieciowa i myślę,że masz rację z tymi śmieciami po funboxe trzeba to posprzątać i może ruszy będzie trochę czasu po świętach to się pobawię dziękuję za rady.Pozdrawiam.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Podłączenie drukarki do Huawei b618

Spoko. Daj znać czy sobie poradziłeś...


Zespół Nasz Orange
  • 1042
  • 8348
  • 53

Podłączenie drukarki do Huawei b618

Cześć @robert1234, czy udało Ci się zażegnać już ten problem ? któraś z odpowiedzi okazała się pomocna ? jeśli tak to śmiało, oznacz ją jako rozwiązanie, dzięki 🙂

Pozdrawiam.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 33
  • 0

Podłączenie drukarki do Huawei b618

Jeszcze problemu nie rozwiązałem.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 33
  • 0

Podłączenie drukarki do Huawei b618

Niestety problemu nie rozwiązałem.Wyczyściłem system po funboxe,zresetowałem router do fabryki i nadal to samo.Moim zdaniem to Orange coś namieszało w tych routerach,że nie działaja pewne funkcje a powinny.Otóż router widzi drukarkę bądz np.pena podpiętego pod usb,ale ich nie udostępnia choć wszystkie funkcje są powłączane.Przy próbie wpisania frazy \\198.168.8.1 np w eksploatorze bądz gdy próbuję zmapować dysk sieciowy wywala taki błąd


2018-12-25.png