Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Panel Liveboxa 2.0

Anonim

Nie dotyczy

Panel Liveboxa 2.0

Po okresie synchronizacji (10 dni) postanowiłem się przyjrzeć od strony zarządzania, jak to wygląda w praktyce. Zaskoczyło mnie to, że widoczne dwie pozycje zakładek widzę bez logowania do panela. W Funboxie 2 byłem przyzwyczajony do tego, że wszystko widziałem po najechaniu w Zobacz swoją sieć i zalogowaniu się.

Livebox 2.0..PNG

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Panel Liveboxa 2.0

@Anonim  nie są to pozostałości poprzedniej sesji logowania? Bo faktycznego stanu sieci nie ma.

Anonim

Nie dotyczy

Panel Liveboxa 2.0


@Anonimnapisał(-a)

@Anonim  nie są to pozostałości poprzedniej sesji logowania? Bo faktycznego stanu sieci nie ma.


@Anonim , wykonałem z panela Liveboxa 2.0 najpierw restart, a potem dla pewności nadałem  ustawienia fabryczne i nadal taki obraz jest. Aby wejść do pozostałych zakładek, trzeba się zalogować, więc tak mi się wydaje, że ten panel tak ma. Inaczej bym się nie upewniał.

Panel Liveboxa 2.0.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Panel Liveboxa 2.0

@Anonimteraz to widok raczej standardowy dla LiveBox, pokazuje to co diody informacyjne, urządzeń podłączonych do sieci już nie.

Anonim

Nie dotyczy

Panel Liveboxa 2.0

@Anonim , wygląda więc na to, że oprócz diod z prawej strony, te ikonki poniżej też pokazują stan faktyczny bez logowania. Nie mogłem więcej uchwycić, ale to jest stan przed logowaniem. Czyli inaczej niż w FB2. Dla mnie to nowe doznanie po dwóch latach użytkowania FB2 Emotikon: Szczęśliwy

L 2.0.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Panel Liveboxa 2.0

@Anonim  zmiana sprzętu zawsze wnosi zamieszanie... w nawykach, tak z ciekawości lepszy ten LiveBox 2.0 od FunBox 2.0? Po co takie zmiany?

Anonim

Nie dotyczy

Panel Liveboxa 2.0


@Anonimnapisał(-a)

@Anonim  zmiana sprzętu zawsze wnosi zamieszanie... w nawykach, tak z ciekawości lepszy ten LiveBox 2.0 od FunBox 2.0? Po co takie zmiany?


@Anonim , zmiana warunków umowy wymusiła otrzymanie Liveboxa 2 i zwrot FB2. Tłumaczono mi to tym, że bez tv wystarczy, a że i cena Orange Love wraz z dzierżawą jest niższa, to muszę przywyknąć. Sama synchronizacja z pięcioma urządzeniami przebiega w miarę stabilnie. Jednak wymuszenie po ipv4 w panelu, daje mi obraz synchro w aplikacji Funbox (wersja v2.4.2) w całej sieci domowej. Lubi zerwać na moment wtedy, gdy wszystko leci po WiFi. Widać to w appce. Wydaje mi się, że filtrowanie adresów MAC jest bardziej uczulone niż w FB2. Natomiast jest płynniejsze zarządzanie z poziomu appki (zmiana hasła, nazwy sprzętu, planowanie WiFi, dodawanie, blokowanie,diagnostyka najlepszego kanału czy internetu), które odzwierciedla ten stan od razu w panelu routera. Obym nie zapeszał.

Anonim

Nie dotyczy

Panel Liveboxa 2.0

@Anonim  skoro Livebox 2.0 działa ok, to nie ma co narzekać, router mało istotny jak łącze stabilne i wi-fi ok, jak przejdziesz na światłowód to wcisną ci FunBox 3.0, znowu będzie adaptacja do sprzętu 😉