wczoraj
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
wczoraj
Packet loss po Wi-Fi
Witam, mam problem z packet losstami po Wi-Fi. W ciągu 10minut pojawia sie ich okolo 70. Na kablu nie ma takiego problemu, lecz jest to bardzo uciążliwe. Kanaly byly zmieniane, FB6 również, bylo próbowane na rozdzielonych tez sieciach Wi-Fi.
Czy moze wie ktos w czym moze byc problem?
Packet lossty sa do wszystkich serwerow.
Etykiety:
3 ODPOW. 3
wczoraj
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
wczoraj
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
wczoraj
Packet loss po Wi-Fi
Prawdziwy access point lub router rozwiąże Twój problem.