Packet loss po Wi-Fi


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Packet loss po Wi-Fi

Witam, mam problem z packet losstami po Wi-Fi. W ciągu 10minut pojawia sie ich okolo 70. Na kablu nie ma takiego problemu, lecz jest to bardzo uciążliwe. Kanaly byly zmieniane, FB6 również, bylo próbowane na rozdzielonych tez sieciach Wi-Fi.

Czy moze wie ktos w czym moze byc problem?

Packet lossty sa do wszystkich serwerow.

3 ODPOW. 3

Poziom 43, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 16141
  • 67134
  • 868

Packet loss po Wi-Fi

@Plagacz30  samo wifi i np otoczenie sieciowe jest problemem...


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 4021
  • 19102
  • 98

Packet loss po Wi-Fi

Prawdziwy access point lub router rozwiąże Twój problem. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 9586
  • 39588
  • 329

Packet loss po Wi-Fi

WiFi nie nadaje się do grania.