Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange VPN stałe IP


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Orange VPN stałe IP

Witajcie. Jaki router z wbudowanym modemem wybrać pod usługę Orange VPN ze stałym IP? Chodzi mi raczej o sprzęt spoza oferty Orange. Dodam, że musi być możliwość podłączenia dodatkowej anteny, ponieważ zasięg jest u mnie dość słaby. Chcę podłączyć do tego jakiś miniPC z uruchomionym serwerem FTP + dostęp do kamer z lokalnej sieci.

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Orange VPN stałe IP

A coś więcej do wymagań?
1) jaki budżet?
2) czy z polskich sklepów (polskiej dystrybucji) czy może być zagraniczny?
3) masz już antenę czy planujesz kupić? jeśli masz, jaki rodzaj złącza?
4) czy planujesz zakup przyszłościowo na wszystkie dostępne pasma LTE czy wystarczy coś na wybrane, bez pełnej agregacji?
5) router ma być "mobilny" (na baterię) czy bardziej taki "stacjonarny" (do gniazdka)?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Orange VPN stałe IP

Budżet bliżej nieokreślony. Po prostu potrzebuję sprzęt, który będzie "bezproblemowy". Dystrybucja też nie ma dla mnie znaczenia. Anteny jeszcze nie mam. Router ma być typowo stacjonarny (Orange strefa biurowa). Dobrze, gdyby sprzęt obsługiwał wszystkie możliwe pasma.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Orange VPN stałe IP

Tu był podobny wpis https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Siec-i-dostepnosc-uslug/thread-id/7077...

Tylko router cat 16 (wszystkie agregacje) ma słabe złącze pod antenę. Poszukam w dzień czy jest coś dobrego ale jeśli to możliwe radzę poczekać kilka tygodni - ma wyjść nowy sprzęt od Huawei (jeśli ta marka wchodzi w grę bo rzekomo Chiny szpiegują itp).