Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Modem WiFi TD-W8950N


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 22
  • 0

Orange Modem WiFi TD-W8950N

Usunąłem z loginu ipv6 i niestety problem właśnie wystąpił kolejny raz.

 

Anonim

Nie dotyczy

Orange Modem WiFi TD-W8950N

@Damian375, a czy na stronie http://www.dlink.com/pl/pl, albo stronie konfiguracji nie szukałeś wsparcia?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 22
  • 0

Orange Modem WiFi TD-W8950N

Z całym szacunkiem, ale nie mam czasu szukać wsparcia na kilku różnych stronach. 

Robię tylko to co potrafię i szukam tam gdzie mogę, ale myślę że to firma Orange powinna się tym zająć bo nie dostarczają właściwie swojej usługi.

 

Dziękuje wszystkim za pomoc, dalsze kroki będę podejmował z Orange.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Modem WiFi TD-W8950N

Przecież niema żadnego problemu z tym, żeby technicy przyjechali co najwyżej policzą za nieuzasadnione wezwanie bo stwierdzą, że internet działa.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Modem WiFi TD-W8950N

@Anonim, niekoniecznie musi tak być. Zobacz bezpłatną część:

Asysta techniczna.JPG

Anonim

Nie dotyczy

Orange Modem WiFi TD-W8950N


Damian375 napisał(-a):

Z całym szacunkiem, ale nie mam czasu szukać wsparcia na kilku różnych stronach. 

Robię tylko to co potrafię i szukam tam gdzie mogę, ale myślę że to firma Orange powinna się tym zająć bo nie dostarczają właściwie swojej usługi.

 

Dziękuje wszystkim za pomoc, dalsze kroki będę podejmował z Orange.


@Damian375, staramy się pomóc, więc skorzystaj z tego linkuEmotikon: Szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Orange Modem WiFi TD-W8950N

@Damian375

jeśli uznasz, że któraś z udzielonych wyżej podpowiedzi okazała się mimo wszystko pomocna, to zachęcam do jej oznaczenia. Szczegóły poniżej :):

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.