Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Funbox 3.0 - Multiroom


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 40
  • 21
  • 1

Orange Funbox 3.0 - Multiroom

Witam!

Jestem szczęśliwym posiadaczem usługi Funpack w światłowodzie. Obecnie posiadam Funboxa 3.0 oraz dekoder Samsung ICU 100. Jestem zaintereswoany usługą multiroom. Jaki dekoder dostane w ramach usługi multiroom (domyślam się, że taki sam), oraz czy będę mógł połączyć funboxa 3.0 z dodatkowym dekoderem po wifi? Dzwoniłem na infolinię ale konsultanci nie byli pewni, a na stronie jest przestarzała informacja jeszcze sprzed wypuszczenia na rynek tych dwóch urządzeń.  Przy okazji jeśli ktoś by miał instrukcję obsługi do Funboxa 3.0 w pdfie to będę bardzo wdzięczny.

15 ODPOW. 15

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Funbox 3.0 - Multiroom


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 40
  • 21
  • 1

Orange Funbox 3.0 - Multiroom

Jest napisane, że jest taka możliwość a nie, że jest to mus. Poza tym co w przypadku jeśli załatwiłbym sobię whd 80 jako dekoder dodatkowy który łączy się bezproblemu po wifi z funboxem 2.0 (więc z 3.0 powinien tym bardziej)?

Anonim

Nie dotyczy

Orange Funbox 3.0 - Multiroom


Vilgefort napisał(-a):

Witam!

Jestem szczęśliwym posiadaczem usługi Funpack w światłowodzie. Obecnie posiadam Funboxa 3.0 oraz dekoder Samsung ICU 100. Jestem zaintereswoany usługą multiroom. Jaki dekoder dostane w ramach usługi multiroom (domyślam się, że taki sam), oraz czy będę mógł połączyć funboxa 3.0 z dodatkowym dekoderem po wifi? Dzwoniłem na infolinię ale konsultanci nie byli pewni, a na stronie jest przestarzała informacja jeszcze sprzed wypuszczenia na rynek tych dwóch urządzeń.  Przy okazji jeśli ktoś by miał instrukcję obsługi do Funboxa 3.0 w pdfie to będę bardzo wdzięczny.


Na temat multiroomu http://www.orange.pl/kid,4004242099,id,4004287052,title,Jak-podlaczyc-multiroom,helparticle.html

A instrukcji do Funbox 3.0 nie ma.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 40
  • 21
  • 1

Orange Funbox 3.0 - Multiroom

Informacja którą mi wysłaleś jest nieaktualna i nie uzwględnia zarówno modemu Orange Funbox 3.0 jak i dekodera Samsung ICU 100

Anonim

Nie dotyczy

Orange Funbox 3.0 - Multiroom

@Vilgefort To po co zadajesz pytanie jak wiesz najlepiej.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Funbox 3.0 - Multiroom

Nie wiem kto Ci załatwia taką konfigurację. Pytaj się autora tego pomysłu. Nie wiem kto Ci w ogóle wyda inny dekoder niż w oficjalnej konfiguracji. Dekoder dostajesz taki sam. Tym bardziej do fb3 nie są obecnie wydawane inne dekodery.

Możesz kupić sobie dekoder na olx (bo na allegro sprzedaż zakazana), ale lepiej szukaj podpowiedzi na bardziej technicznych forach ala elektroda czy satkurier.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 40
  • 21
  • 1

Orange Funbox 3.0 - Multiroom

Proszę zapoznać się z treścią posta przed udzieleniem odpowiedzi na niego.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Funbox 3.0 - Multiroom

Zadzwoń do BOK 510 100 100.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Funbox 3.0 - Multiroom

Na dziale technicznym (nie sprzedaży) na pewno Ci udzielą info o mniej standardowych instalacjach. Tylko wtedy nie licz na pełne wsparcie od Orange.