Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oplata za modem

ROZWIĄZANE

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Oplata za modem


@user6541napisał(-a)

@slav72 Potwierdzam, w grudniu zeszłego roku otrzymałem voucher - 5zł na okres 24 miesięcy.

 

 


ale nikt nie da nikomu gwarancji ze przy kolejnym przedłużeniu dostanie znowu voucher. w obecnej sytuacji to jak 1% klientów dostanie voucher to będzie cud 😋


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Oplata za modem

Czyli podsumowując opłata za modem jak i dekoder w wysokości 3,99 zł za każdy ze sprzętów jest w przypadku nowych umów, przy przedłużeniu powyższych opłat można uniknąć jeśli nie wymieniasz urządzeń na nowe (pozostajesz z tym co masz). Tu link do cennika Cennik Internet/TV/Telefo internetowy (orange.pl) , poniżej oznaczyłem na czerwono najważniejsze w tym temacie (oczywiście cennik zawiera ceny standardowe, bez zniżek, po zniżkach ceny takie jak na stronie Najlepszy internet domowy - światłowód - FTTH | Orange PolskaTelewizja Orange - pakiety z internetem domowym | Orange Polska)

slav72_0-1654175334225.png

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Oplata za modem

Dodam tylko, że  nie ma już opłaty za wymianę modemu na życzenie za 129 zł. Jeśli ktoś chce wymienić FB 3.0 na FB 6.0 to może bez opłaty za wymianę lecz z opłatą za dzierżawę 3,99 mc.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Oplata za modem

Nie wiem skąd Wam się wziął pogląd, że te nowe opłaty tylko do nowych umów? Przecież pod tytułem wstawionego przez @slav72  obrazu dokumentu jest wyraźnie (mniejszą czcionką) napisane "Cennik dotyczy umów i aneksów  zawieranych od 23 maja 2022 r."... a aneksy stosuje się przy zmianie, czytaj "przedłużeniu umowy".

 

Zwracam uwagę na dopisek pod tabelką z opłatami za wypożyczenie sprzętu, dotyczący przypadków korzystania ze wzmacniacza przed datą kwietniową - że w takim przypadku pozostaje ona bez zmian. Zdaje się, że wynosiła ona 10 zł.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Oplata za modem

@Misiek62  ale ja wyraźnie napisałem że dotyczy nowych umów, a przy przedłużeniu tej opłaty można uniknąć (czyli umowy nowe i aneksy)...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Oplata za modem

@slav72  ja raczej odniosłem się do wcześniejszych rozważań. Czytając zacytowany dokument nie podzielam optymizmu, że przedłużenia po dacie 23 maja br. nie będą się wiązać z pojawieniem się w rachunku pozycji za "dzierżawę urządzeń".


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Oplata za modem

Taka pozycja raczej pojawi się tylko w zależności będzie to kwota 0zł lub 3,99zł (podobnie jak ma to miejsce na rachunkach od innych operatorów, np. Canal+).


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Oplata za modem

Panowie. Jeśli umowa będzie przedłużana bez zmiany sprzętu opłata nie będzie naliczona. Jednak gdy przedłużamy umowę i zażyczymy sobie zmiany sprzętu np. z np. FB3 na FB6 opłata będzie naliczana.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Oplata za modem


Zwracam uwagę na dopisek pod tabelką z płatami za wypożyczenie sprzętu, dotyczący przypadków korzystania ze wzmacniacza przed datą kwietniową - że w takim przypadku pozostaje ona bez zmian. Zdaje się, że wynosiła ona 10 zł.


Nie. Chodzi o wzmacniacz wifi 6 wtedy było to 12,99 zł w promocji.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Oplata za modem


@Arti_Kn_Plnapisał(-a)
Panowie. Jeśli umowa będzie przedłużana bez zmiany sprzętu opłata nie będzie naliczona. Jednak gdy przedłużamy umowę i zażyczymy sobie zmiany sprzętu np. z np. FB3 na FB6 opłata będzie naliczana.

O czym również napisałem.