Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odcina internet po 12h pracy routera.

Anonim

Nie dotyczy

Odcina internet po 12h pracy routera.

Ja się z czymś takim nie spotkałem. Wszystko jest czyli synchronizacja i przyznane IP, a internetu niema? Żadne obrazki nie pokazane jak następuje brak internetu. Z relacji klienta spotkałem się ze stanem przy usłudze vdsl, że w momencie zmiany IP przeważnie następował zwis interka i klient musiał resetować połączenie (router funbox 2). Nie wiem jak się to skończyło u tego klienta z tą przypadłością, bo więcej już u niego nie byłem.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

Odcina internet po 12h pracy routera.

Zrobiłem to już dwa razy. Raz, z tego co pamiętam, sam jakby przywrócił się do ustawień fabrycznych. Tzn nie do końca, bo hasło do panelu ustawień zostało ale jakby 'zapomniał' konfiguracji, tj loginu i hasła do Neostrady. A drugi raz już sam przywróciłem do ustawień fabrycznych bo myślałem, że to pomoże ale jednak nie. Dokładnie co 12h, minuta i 30 sek. odcina internet. i póki nie zrestartuję z poziomu strony albo przez wyciągnięcie wtyczki. 

Anonim

Nie dotyczy

Odcina internet po 12h pracy routera.

@Karol23Pokaz statystyki DSL?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

Odcina internet po 12h pracy routera.

Też nigdy wcześniej mi się to nie zdarzało, a teraz od kilku miesięcy co 12h. I jest dokładnie tak jak mówisz. Wchodzę na stronę modemu, status synchronizacji na zielono - sieć zsynchronizowana, status połączenia z internetem na zielono - połączony. A internetu nie ma. Nieważne czy zrobię to po kilku sekundach od 'odcięcia' czy po kilku godzinach (zdarzało się, że 12h minęło koło 8-9 rano, a ja do domu wróciłem po południu i komunikaty nadal na zielono). Nie ma znaczenia czy urządzenie jest podłączone przez Wi-Fi czy przez kabel, problem jest nadal ten sam.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

Odcina internet po 12h pracy routera.

xDSL.jpg

 

Nie wiem czy dobrą rzecz pokazuję ale było pod zakładką xDSL na stronie modemu.

Anonim

Nie dotyczy

Odcina internet po 12h pracy routera.

@Karol23Oczywiście ze dobre może udzieli ci odpowiedzi @Anonim bo on ma adsl do 10Mb.

Anonim

Nie dotyczy

Odcina internet po 12h pracy routera.

Parametry w porządku widać, że automat ustawia stronę wchodzącą i wychodzącą. Szczegółowo nie będę opisywał co widać, ale złego działania linii nie widać wprost przeciwnie. Widać, że pingi nie są duże i pewnie niema z nimi kłopotu. Jakby każdemu linia tak działała przy tym tłumieniu to byłby dużo więcej szczęśliwych klientów.

Anonim

Nie dotyczy

Odcina internet po 12h pracy routera.

Ja mam Funbox 2.0 vdsl  i nie miałem takiego problemu jak opisuje wyżej  @Anonim 

dsl.PNG

 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

Odcina internet po 12h pracy routera.

@Anonim Dokładnie tak. Internet działa bardzo dobrze (odpukać w niemalowane :D). Najlepiej w historii w sumie, odkąd mam Neostradę. Byłoby idealnie gdyby nie te odcięcia.

Anonim

Nie dotyczy

Odcina internet po 12h pracy routera.

@Karol23A masz inny router ?