Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

ORANGE światłowód - konfiguracja urządzeń z ONT


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 19
  • 0

ORANGE światłowód - konfiguracja urządzeń z ONT

Cześć @agat13

2xVOIP to jeden nr i dwa urzadzenia: słuchawka na kondygnacji 1 i kondygnacji 2


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 19
  • 0

ORANGE światłowód - konfiguracja urządzeń z ONT

cześć @Anonim

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

ORANGE światłowód - konfiguracja urządzeń z ONT

@arturbeb lista wydaje się pełna, ale głowy nie dam, że nawet jak będziesz miał te funkcjonalności to dasz radę IPTV. Tu najlepiej pytać kogoś, kto to robił na żywym organizmie. Dalej mnie niepokoi ten VoIP 😁

Anonim

Nie dotyczy

ORANGE światłowód - konfiguracja urządzeń z ONT

@arturbeb  żeby doradzać router na zastępcę FunBox, to trzeba taki znaleźć, trudna sprawa i drogo będzie, inna kwestia to nie mam łącza Orange i Orange TV, jak mam ci więc w ciemno pomóc, jakbyś ogarniał temat, to by było łatwiej, na dodatek jeszcze telefon VoIP, ja się nie podejmuje doradztwa, to nie kwestia wiedzy, bardziej kosztów, jakbyś po kupił sprzęt, który nie spełni zadania. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 19
  • 0

ORANGE światłowód - konfiguracja urządzeń z ONT

cześć @agat13 

 

VoIP1 i VoIP2  to 2 urządzenia działające pod jednym numerem telefonu.

Chodzi o jedno urządzenie na 1 kondygnacji i drugie urządzenie na 2 kondygnacji (najlepiej zasilane przy pomocy PoE) - słuchawki telefoniczne


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

ORANGE światłowód - konfiguracja urządzeń z ONT

@arturbebChyba DECT i połączenie po wifi...1 baza z linią i druga baza tylko do zasilania drugiej słuchawki połączona z 1 po wifi własnym (rozwiązanie autorskie telefonu)


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2078
  • 7643
  • 30

ORANGE światłowód - konfiguracja urządzeń z ONT


@arturbebnapisał(-a)

 

VoIP1 i VoIP2  to 2 urządzenia działające pod jednym numerem telefonu.

 


to zastąp je na schemacie jednym kwadracikiem [VoIP], bo sposób rozgałęzienia usługi głosowej za bramką nie mieści się w zakresie tematu.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 19
  • 0

ORANGE światłowód - konfiguracja urządzeń z ONT

Cześć 
Poniżej podsyłam link do artykułu na temat konfiguracji routerów TP-Link i usługi iptv. 
Zaznaczam że rozwiązanie o którym mowa wyżej nie jest rozwiązanie dedykowanym dla usługi Orange iptv
https://pl.ateasyday.com/articles/tp-link/nastrojka-iptv-na-routerah-tp-link.html

Co Wy na to? 
Czy eksperci/technicy Orange potwierdza że rozwiązania o których mowa w artykule będzie działać lub powinno działać z usługą Orange iptv?  


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2078
  • 7643
  • 30

ORANGE światłowód - konfiguracja urządzeń z ONT

@arturbeb, w ten sposób na skróty nie dostaniesz żadnego gotowca. Od służb technicznych Orange nie otrzymasz żadnej wskazówki w tym zakresie, no może poza odesłaniem na forum, a forum nie stać na nic innego ponad odesłanie do kultowego wątku na trzepaku: https://trzepak.pl/viewtopic.php?t=51177 . I to tam właśnie należy szukać wskazówek i klucza do wiedzy, powtarzam: do wiedzy, a nie gotowego przepisu.

Anonim

Nie dotyczy

ORANGE światłowód - konfiguracja urządzeń z ONT


@arturbebnapisał(-a)

Cześć 

Co Wy na to? 
Czy eksperci/technicy Orange potwierdza że rozwiązania o których mowa w artykule będzie działać lub powinno działać z usługą Orange iptv?  


Ty tak na poważnie? 

Technicy Orange jak tu są na forum, napiszą że do Orange TV jest dedykowany FunBox 2.0/ 3.0/ 6.0.

Stosowanie innego routera nie gwarantuje poprawnego działania usług Orange 😎