Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy Livebox 6 w Orange France.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 145
  • 254
  • 2

Nowy Livebox 6 w Orange France.

Tak, będzie można przetestować i ma być to łącze symetryczne.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Nowy Livebox 6 w Orange France.

@Filip_PL  jak symetryczne to nie dla indywidualnego klienta...

Anonim

Nie dotyczy

Nowy Livebox 6 w Orange France.

Też nie sądzę żeby to było rozwiązanie dla zwykłego Kowalskiego.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Nowy Livebox 6 w Orange France.

@Anonim W drugim wątku na fotkach widzę upload rzędu 8Gb/sek, a więc synchroniczne!!!

A modem jakiś szary....ależ ciekawe. Jak nic lecę do Sezamu 🙂

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 115
  • 415
  • 0

Nowy Livebox 6 w Orange France.

Na pewno nie jest to rozwiązanie dla zwykłego Kowalskiego, ale głównie dla freelancerów i profesjonalnych youtuberów, zajmujących się obróbką grafiki i edycją filmów. W tym wypadku dane są liczone w dziesiątkach, albo nawet setkach gigabajtów. Również download speed i upload speed są w tej sytuacji tak samo ważne.

 

Zwykły użytkownik takiej przepustowości nie potrzebuje, pewnie cena również będzie poza zasięgiem dla większości z nich.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 145
  • 254
  • 2

Nowy Livebox 6 w Orange France.

Jasnowidzem nie jestem, dlatego podaje informacje wyłącznie z komunikatów prasowych i innych osób powiązanych z OPL. Sam rzecznik w jednym z twittów wskazał, że jak wprowadzali 1gb/s do sprzedaży to dziwiono się po co aż tyle,  a jak widać usługa cieszy się dużym zainteresowaniem. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Nowy Livebox 6 w Orange France.

Byłem, widziałem

20221125_110132.jpg

20221125_110218.jpg

 Ciekawy design. Stojący jak FB6.  Z widoku taki " miękki" i materiałowy. Zupełnie inny niż te do tej pory prezentowane. Mało światełek z przodu i dziwny przycisk EKO. 

Można oszczędzać energię nie wyłączając z gniazdka elektrycznego np w nocy 

Z tyłu switch Gbeth  i jedno gniazdko 10Gb.  Adapter Gbeth/10Gbeth zewnetrzny na USB C do kompa...

Światłowód do podłączenia wygodniejszy niż w FB3 

Osiągi? 

20221125_110737.jpg

 Zaskoczył mnie ping 1ms...wykonałem kilka pomiarów  i wyniki są podobne do tych z fotki 


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7536
  • 28

Nowy Livebox 6 w Orange France.


@agat13napisał(-a)

20221125_110132.jpg

Ciekawy design. Stojący jak FB6.  Z widoku taki " miękki" i materiałowy.


wygląda jak walizka


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Nowy Livebox 6 w Orange France.

zrób testy nperfem speedtest przy tych prędkościach może być różnie z serwerem testowym. W nperfie jest kilka serwerów na 10Gb i są od lat kilku będzie pewniejsze. A co do faktycznie wygląda jak ten Livebox6 więc albo póki co korzystają z tego livebox6 albo zrobili już FunBox7 wyglądający jak ten Livebox6 ale jeszcze informacji o nowym Funbox7 nie udostępnili. Kij ich wie. Trza by jakieś oznaczenie na tym cudzie znaleźć co tam pisze