Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy Livebox 6 w Orange France.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 115
  • 415
  • 0

Nowy Livebox 6 w Orange France.

Jest już dostępny nowy Livebox 6 w Orange France.

 

Livebox 6 - Sagemcom - Assistance Orange

 

Z ważniejszych nowości ma Wi-Fi 6E (pracujące w paśmie 6 Ghz) oraz wreszcie port LAN w standardzie 2.5G. Ciekawe, kiedy takie cudo pojawi się u nas.

18 ODPOW. 18
Anonim

Nie dotyczy

Nowy Livebox 6 w Orange France.

Zważywszy że jest nowy FunBox 6, to nie będzie u nas LiveBox 6 😉


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Nowy Livebox 6 w Orange France.

Tam się pojawiło takie urządzenie bo ostatnio we Francuskim Orange można mieć światłowód o przepustowości 2Gbit/s↓ 800Mbit/s↑ a w Polsce jakoś nic nie słychać żeby Orange wprowadziło większe prędkości niż 1Gbit/s↓ 300Mbit/s↑. Bez większych prędkości nie będzie lepszego urządzenia i odwrotnie.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12786
  • 52616
  • 601

Nowy Livebox 6 w Orange France.

@ptr1 Z tego co było powiedziane na AMA, to nigdy 😉

Każda z części organizacji zarządza własnymi urządzeniami (oczywiście produkowanymi centralnie), ale myśl techniczna jest lokalna. Z tego co pisali Eksperci jest współpraca (co chyba zrozumiałe), ale nawet nazewnictwo "Livebox" wskazuje na odrębną drogę obu części korporacji. Były przecież nawet na forum zapytania o urządzenia pośrednie (Livebox 4.0 itp), ale jak wiesz, żadne z nich nie weszło na nasz rynek...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Nowy Livebox 6 w Orange France.

Podbijam to co mówi @agat13 . Być może w Polsce w nieodległej przyszłości wprowadzone zostaną większe prędkości, a wtedy zostanie wprowadzony nowy FunBox i jak na razie chyba tyle w temacie.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 26
  • 122
  • 1

Nowy Livebox 6 w Orange France.

Witam

dotyczy : "....bo ostatnio we Francuskim Orange można mieć .........."

 

No właśnie - wracam myślami do w/w tematu - choć się tak nie powinno zaczynać zdania - no ale - czy coś wiadomo w w/w temacie więcej na dziś ?

 

Męczyłem się parę dobrych lat z VDSL - obecnie od marca światełko gigowe - dzieci mi już wyfrunęły więc nie mam parcia na wyższe prędkości ( no bo po co ) -ale pytanie wraca - czy coś wiecie czy będą jakieś ruchy i prace w kierunki dwójki ( 2 Giga ) - czy pomarańczowi zrobią jakiś ruch skoro chyba Vectra sie chwali 1,2 G.

 

Takie tylko pytanie w kierunku sali - może coś ktoś wie

 

 

pozdro

pawson1


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 145
  • 254
  • 2

Nowy Livebox 6 w Orange France.

Orange Światłowód Pro z przepustowością do 10 Gb/s, najprawdopodobniej w sprzedaży za kilka miesięcy, a od poniedziałku dostępny do przetestowania w wybranych salonach. Na zdjęciach znany z Francji Livebox 6 😀

Całość komunikatu Orange 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 115
  • 415
  • 0

Nowy Livebox 6 w Orange France.

Uuu, no to nieźle. Ale przydałoby się w takim razie również coś pośredniego, np. 2 Gb\s lub 5 Gb\s.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12786
  • 52616
  • 601

Nowy Livebox 6 w Orange France.

No ładnie.. ciekawe dzy symetryczne? No, chyba się przejadę  do salonu w Sezamie...właśnie jestem obok, ale chyba za wcześnie 

Zastanawia mnie tylko jeszcze przeznaczenie...dla Kowalskiego??? Może biznesowo li tylko?

 


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Nowy Livebox 6 w Orange France.

ale co można przetestować w salonie? Popatrzeć jak śmiga?