Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie moge przekierować portów pod serwer do gry.

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 13
  • 0

Nie moge przekierować portów pod serwer do gry.

Dzień dobry. Od kiedy zmieniłem router (miałem taki sam jak teraz) pojawił się u mnie problem z przekierowywaniem portów. Opowiem sytuacje na podstawie Minecrafta, ale dotyczy ona każdej innej gry.

Na stronie routera dodaje w zakładce nat/pat nowa regule Minecraft | 25565 |25565 | TPC | Moje urządzenie | i Minecraft | 25565 |25565 | UDP | Moje urządzenie |. W ten sam sposób co wczesniej, lecz serwer nie działa tak samo, jak strony do sprawdzania port forwardingu pokazują, że port jest zamknięty. Dołączę do wiadomości zdjęcia z owym regułą. Czy byłby ktoś w stanie mi pomoc z tym problemem?


ss1.JPG
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Nie moge przekierować portów pod serwer do gry.


@Kacper5287napisał(-a)

Oprogramowanie mam najnowsze ale nie mam pojecia jak usunac lub czy mam usuniety IPv6


Tutaj masz opisane gdzie to jest. Login powinien mieć postać xxxx@neostrada.pl. Jeżeli masz xxxx@neostrada.pl/ipv6 to usuń dopisek /ipv6

https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Internet-domowy/Problemy-z-protoko%C5%82em-quot-IPv6-quot/ta-p...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Nie moge przekierować portów pod serwer do gry.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 13
  • 0

Nie moge przekierować portów pod serwer do gry.

Tak, mam ustawione statyczne IP i również kierowałem się tym poradnikiem na poprzednim routerze (Funbox 2.0) teraz również postapiłem wedle podanych kroków.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Nie moge przekierować portów pod serwer do gry.

@Kacper5287 a masz aktualne oprogramowanie funboxa?

Usunales ipv6 z loginu? 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 13
  • 0

Nie moge przekierować portów pod serwer do gry.

Oprogramowanie mam najnowsze ale nie mam pojecia jak usunac lub czy mam usuniety IPv6


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Nie moge przekierować portów pod serwer do gry.


@Kacper5287napisał(-a)

Oprogramowanie mam najnowsze ale nie mam pojecia jak usunac lub czy mam usuniety IPv6


Tutaj masz opisane gdzie to jest. Login powinien mieć postać xxxx@neostrada.pl. Jeżeli masz xxxx@neostrada.pl/ipv6 to usuń dopisek /ipv6

https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Internet-domowy/Problemy-z-protoko%C5%82em-quot-IPv6-quot/ta-p...


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 13
  • 0

Nie moge przekierować portów pod serwer do gry.

Bardzo dziekuje za pomoc! Pozdrawiam.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Nie moge przekierować portów pod serwer do gry.

Super ze dziala. Pozdrawiam