Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie mogę się wbić na router

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 17
  • 53
  • 1

Nie mogę się wbić na router

Cześć.

 

Podaję prawidłowe hasło na http://192.168.1.1/ a ten mi gada, że "Zbyt wiele prób. Proszę czekać.", fajnie, ale to trwa już trzeci dzień.

 

Poguglałem, no i wychodzi, że niby mam zrobić twardy reset routera, ale no serio to jest konieczne? Nie będę musiał konfigurować wszystko na nowo?

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 17
  • 53
  • 1

Nie mogę się wbić na router

Udało się!!! Nie wiem czemu, ale 3x musiałem zresetować router.

Dziękuję wszystkim za pomoc 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

22 ODPOW. 22

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18407
  • 52633
  • 709

Nie mogę się wbić na router

@konradpapala jeżeli masz domyślne ustawienia i sam nic nie zmieniałem, to po resecie router FunBox sam się ustawi, skonfiguruje. Potrwa to około 5 minut. Dane do logowania na naklejce routera, sprawdź poprawność wpisywania danych.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 17
  • 53
  • 1

Nie mogę się wbić na router

OK, spróbuję, dzięki.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 17
  • 53
  • 1

Nie mogę się wbić na router

Niestety nie, nawet po resecie nie wchodzi, coś tu nie gra.Wbijam hasło znajdujące się na dole routera. Co mam teraz zrobić, dzwonić do techników, czy może ciągle popełniam jakichś błąd?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18407
  • 52633
  • 709

Nie mogę się wbić na router

@konradpapala zakładam, że hasło dostępu do routera wpisujesz nie te pełne z z WiFi, tylko 8 znaków?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 17
  • 53
  • 1

Nie mogę się wbić na router

Próbowałem najpierw hasło z dołu routera, potem swoje hasło logowania do usługi. Żadne nie działa.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18407
  • 52633
  • 709

Nie mogę się wbić na router

@konradpapala twoje hasło do usługi nie da dostępu do routera. Musi to być hasło z naklejki, najczęściej jest to 8 znaków hasła WiFi.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 17
  • 53
  • 1

Nie mogę się wbić na router

Czytałem o tym, że 8 znaków, ale moje hasło to Dx4xxxzxvxxxxzqkvJ czyli dużo więcej niż 8 znaków 🙂 No coś tu nie gra.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12924
  • 53108
  • 617

Nie mogę się wbić na router

@konradpapala Hasło do modemu  to 8 pierwszych znaków klucza WPA. Ostatnio jednak miałem przypadek, że było to  jak dawniej - login admin i hasło również admin. Spróbuj


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18407
  • 52633
  • 709

Nie mogę się wbić na router

@konradpapala nie pamiętam dokładnie, ale to może być 8 pierwszych lub 8 ostatnich znaków hasła WiFi.