Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Netgear a FunBox 2 - Kabel telefoniczny


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 1

Netgear a FunBox 2 - Kabel telefoniczny

Dzień dobry

Pytanie laika 🙂 Chcę przedłużyć umowę i mam do wyboru opcję 80 mb/s , do tej pory miałam do 20 mb/s z własnym routerem netgear dg834g i wiem że muszę go wymienić na FunBoxa 2 żeby korzystać z vdsl do 80 m/s

Problem ( dla mnie ) stanowi inny wtyk od kabla telefonicznego , chyba że się mylę i nie tam powinnam podłaczyć kabel tel.

FunBox  ma :

 funbox20_33.jpg

A mój obecny router posiada :

IMAG0083.jpg

10 ODPOW. 10
Anonim

Nie dotyczy

Netgear a FunBox 2 - Kabel telefoniczny

Wejście na kabel telefoniczny powinno być to samo. Ale gdy dostaniesz zestaw do Neostrady 80 to dostaniesz go z kompletem nowych kabli. Ponadto w Twoim mieszkaniu pojawią się technicy którzy wszystko podłączą, więc......chyba nie masz się co martwić tym problemem. Pozdrawiam.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Netgear a FunBox 2 - Kabel telefoniczny

@agula156 Jak pisze @Anonim gniazda z reguły są w standardzie. Nie piszesz tego, ale zakładam, że przechodząc na nową prędkość w ramach umowy chcesz przejść także na telefon VoIP. Jeżeli tak, to także potwierdzam, że technicy Ci podepną wszystko jak trzeba, sprawdzą działanie zakupionych usług. Jesli umowa, pakiet nie obejmuje telefonii VoIP to telefon nie jest podłączany do Funboxa.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 1

Netgear a FunBox 2 - Kabel telefoniczny

Telefon stacjonarny zostanie po "staremu " analogowy

Chodzi mi tylko o zwiększenie prędkości  internetu z 20 na 80 .

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Netgear a FunBox 2 - Kabel telefoniczny


agula156 napisał(-a):

Telefon stacjonarny zostanie po "staremu " analogowy

Chodzi mi tylko o zwiększenie prędkości  internetu z 20 na 80 .

 


To problemu gniazdka nie ma Szczęśliwy mężczyzna


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Netgear a FunBox 2 - Kabel telefoniczny

Jest tak jak pisze @Misiek62.

Tylko mała uwaga: wymiana na funboxa 2.0 nie jest obowiązkowa. To dedykowane rozwiązanie dzięki czemu masz pełną pomoc techniczną z ew. wymianą sprzętu włącznie.

Możesz mieć własny router VDSL, ale konfiguracja sprzętu we własnym zakresie (ten stary co masz nie zadziała, bo jest tylko do ADSL).
Anonim

Nie dotyczy

Netgear a FunBox 2 - Kabel telefoniczny

Wypożyczenie nowego routera od Orange to koszt podajże 1 zł/msc 🙂 Ale....obsługę techniczną masz wtedy za free. 

Anonim

Nie dotyczy

Netgear a FunBox 2 - Kabel telefoniczny


pablo_ck napisał(-a):

Wypożyczenie nowego routera od Orange to koszt podajże 1 zł/msc 🙂 Ale....obsługę techniczną masz wtedy za free. 


@Anonim Jak obsługa techniczna jest przy VDSL jest free. Technicy nie znają sprzętu a jak cos nie działa to wina klijenta.

Anonim

Nie dotyczy

Netgear a FunBox 2 - Kabel telefoniczny

@Anonim to już inna kwestia nad którą Orange powinien popracować i zatrudniać ludzi "kumatych" i z "pasją". 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Netgear a FunBox 2 - Kabel telefoniczny

Jest infolinia Orange Expert gdzie można uzyskać wsparcie do każdego routera.