Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Modem traci synchronizacje podczas korzystania z wifi


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Modem traci synchronizacje podczas korzystania z wifi

Tak jak w temacie. Kiedy chcę skorzystać z internetu na telefonie modem traci synchronizację. Miał ktoś taki problem? Da się jakoś to rozwiązać czy reklamować? Urządzenie to funbox 2.0

10 ODPOW. 10

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Modem traci synchronizacje podczas korzystania z wifi

Tylko z telefonem? Był powrót FB do fabryki? W większości przypadków taki zabieg pomaga...

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Modem traci synchronizacje podczas korzystania z wifi

@DUDSON, jeśli nie pomoże RESTART DO USTAWIEŃ FABRYCZNYCH jak sugeruje @mabud73, to proponuję zajrzeć TUTAJ zalogować się na swoje IP i sprawdzić konfigurację ustawień Wi-Fi.

 

Konfiguracja połączeń z internetem -  Funbox 2.0


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 71
  • 71
  • 0

Modem traci synchronizacje podczas korzystania z wifi

Być może to był przypadek, że akurat modem tracił synchronizację jak chciałeś skorzystać z internetu na telefonie.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Modem traci synchronizacje podczas korzystania z wifi

Zbyt często się to pokrywa. Tylko gdy korzystam z wifi mnie wywala. Czasem chwilę pochodzi, ale i tak wywala neta po chwili.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Modem traci synchronizacje podczas korzystania z wifi

Polecam appkę "Mój Funbox" na androida oraz wykonanie za jej pomocą "Napraw i optymalizuj"...

Tak się zastanawiam... jeżeli tylko podczas połączenia poprzez telefon tak się dzieje, osobiście zweryfikował bym programy zainstalowane w słuchawce... dokładnie jakiś antywirus...
Anonim

Nie dotyczy

Modem traci synchronizacje podczas korzystania z wifi

@DUDSONA jak zachowuje kontrolka Internetu jaki ma kolor @ ? możesz jeszcze przełączyć na Ręczyny wybór kanału i ustawić na 11 z automatycznego.  


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 71
  • 71
  • 0

Modem traci synchronizacje podczas korzystania z wifi

@mabud73
Jeśli korzystasz z Androida, to i tak korzystasz z antywirusa - nazywa się Google Play Protect i jest wbudowany w Google Play. Szkoda pieniędzy na coś innego.

Nie wierzę, żeby problemy powodował wirus.
Anonim

Nie dotyczy

Modem traci synchronizacje podczas korzystania z wifi


@frodonapisał(-a)
@mabud73
Jeśli korzystasz z Androida, to i tak korzystasz z antywirusa - nazywa się Google Play Protect i jest wbudowany w Google Play. Szkoda pieniędzy na coś innego.

Nie wierzę, żeby problemy powodował wirus.

@frodo, że się wetnę z pytaniem. To czemu ja mam w aplikacjach systemowych Androida taki antywirus? (360 Security)

360 Security.jpg


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 71
  • 71
  • 0

Modem traci synchronizacje podczas korzystania z wifi

Nie wiem. Może sobie zainstalowałeś, może był zainstalowany fabrycznie z telefonem.