Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Maksymalne prędkości WIFI przy różnych ustawieniach.

Anonim

Nie dotyczy

Maksymalne prędkości WIFI przy różnych ustawieniach.


@lepszejutronapisał(-a)

O tym wszystkim fajnie by było informować na starcie rozmowy przedstawiciel-klient. A w tym momencie to polega na tym, podpisujemy umowe, rachu ciachu i następny. Potem przychodzi technik, pyta gdzie Panu "dociągnąć" kabel/światłowód bez żadnych rad i wskazówek. A potem widzimy takie sytuacje, że router jest zamknięty w metalowej szafce "przygotowanej" przez dewelopera lub router jest schowany w kącie w piwnicy bo było bliżej.

Klient nie musi znać się na wszystkim...


Klient nie musi się na niczym znać, ale instalator musi zapewnić prawidłowe działanie internetu z FunBox, wi-fi też musi być dostępne u klienta, więc piwnica odpada 😆


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Maksymalne prędkości WIFI przy różnych ustawieniach.

@Anonim  ja jednak uważam, że minimum wiedzy przy obecnej technologii jest niezbędne. Jak wchodzisz do człowieka i zadajesz podstawowe pytania o sieć i słyszysz, że to wszystko w IE się robi... I z powietrza... To aż się płakać chce... Wszystkiemu winna ta ikonka co to jak zginęła z pierwszego okna tabletu to nie ma poczty... I ogólnie netu... 

Ręce opadają.. 

Anonim

Nie dotyczy

Maksymalne prędkości WIFI przy różnych ustawieniach.

@agat13  znam takich co nadal wyciągają wtyczkę, by wyłączyć PC czy inny sprzęt, ba nawet w biurach 😁

Pisanie jednym palcem na klawiaturze też nie wyjątek i w urzędzie 🤣

Więc nie wymagajmy cudów od klienta, ja tam pytam się tylko, co ma, resztę niech zostawi mnie, wolę mniej kumatych, bo nie wymyślają cudów i dziwnych instalacji 😎