Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mój router. Nie działa internet 4G.

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 13
  • 1

Mój router. Nie działa internet 4G.

Wczoraj zakupiłem usługę 4G LTE na domowy internet. Obecnie nie widzę tej usługi w swoim panelu użytkownika. Na routerze jest napisane - SIM unlocked. Authentication succeeded. Internet status: Disconnected. Router - tp-link TL-MR100.

Jak mogę zobaczyć usługę domowego internetu w moim panelu użytkownika i dlaczego internet nie działa?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 13
  • 1

Mój router. Nie działa internet 4G.

Musiałem jeszcze raz pójść do salonu. Tam aktywowano usługę. Aktywacja nie nastąpiła сo od razu, ponieważ wystąpiły problemy z numerem PESEL, ponieważ go nie miałem, gdy zakładałem kartę SIM do telefonu. Dziękuję wszystkim za porady. Powodzenia!.

 

Po wykonaniu jakichś działań na moim koncie mam problemy z aplikacją i stroną orange.pl.

postnov_0-1693904716803.png

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1443
  • 6253
  • 42

Mój router. Nie działa internet 4G.

Tutaj  masz instrukcje. W angielskiej wersji PDFa masz rozdział Create a Connection Profile, zweryfikuj.

Napisz jakie diody i na jaki kolor świecą się na urządzeniu. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Mój router. Nie działa internet 4G.

@postnov gdzie umowa była podpisywana: salon, czy przez internet?

Jeżeli przez internet j nie było wyrażonej zgody na świadczenie usługi od razu, tylko po upływie 14 dni, to dopiero wtedy będzie aktywowana usługa.  


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Mój router. Nie działa internet 4G.

Czy wpisałeś kod pin do karty sim? Jak nje, to upewnij się że karta sim jest dobrym rogiem włożona.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 13
  • 1

Mój router. Nie działa internet 4G.

Podpisałem umowę w salonie. W umowie znajduje się informacja, że świadczenie usługi rozpocznie się w ciągu maksymalnie 14 dni.

Może w tym tkwi problem. Chociaż mówili, że będzie działać już następnego dnia.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 13
  • 1

Mój router. Nie działa internet 4G.

Karta SIM jest poprawnie włożona, wprowadziłem kod PIN, karta SIM jest odblokowana.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Mój router. Nie działa internet 4G.

Karta powinna działać od ręki. A czy mógłbyś przełożyć kartę sim z routera do dowolnego telefonu komórkowego i sprawdzić czy tam jest zasięg?

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 13
  • 1

Mój router. Nie działa internet 4G.

Włożyłem kartę SIM do telefonu, internet nie działa, przy próbie wykonania połączenia, na przykład do poczty głosowej, pokazuje komunikat, że nie jest zarejestrowany w sieci.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Mój router. Nie działa internet 4G.

@postnov dobrze by było zweryfikować uruchomienie usługi oraz numer karty SIM na infolinii i w umowie. Może wystarczy na infolinii poprosić konsultanta o aktywację usługi. Coś może się przycięło i trzeba ręcznie ruszyć.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 13
  • 1

Mój router. Nie działa internet 4G.

Musiałem jeszcze raz pójść do salonu. Tam aktywowano usługę. Aktywacja nie nastąpiła сo od razu, ponieważ wystąpiły problemy z numerem PESEL, ponieważ go nie miałem, gdy zakładałem kartę SIM do telefonu. Dziękuję wszystkim za porady. Powodzenia!.

 

Po wykonaniu jakichś działań na moim koncie mam problemy z aplikacją i stroną orange.pl.

postnov_0-1693904716803.png