Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Livebox 3.0 kontra dzieci


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32451
  • 36859
  • 1371

Livebox 3.0 kontra dzieci

Jeśli dzieci potrafią ustawiać Liveboxa, to zostaje czasowy wyłącznik prądu w ich pokojach i przy liveboxie 😎

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 10
  • 0

Livebox 3.0 kontra dzieci

Wszystkie tarcze na smartfonach i inne takie mam ustawione, tylko zostaje ogólny dostęp w godzinach, myślałem,szukałem, bardziej eleganckiego rozwiązania niż montowanie sejfu w korytarzu gdzie mam boxa no skoro nie istnieje będzie trzeba radzić inaczej ale jest to myśl na przyszłość Liveboxa 4.0. a co do gier to jest duże ryzyko ponieważ znajomych dzieci nabiły rachunek na 1600 PLN zakupami w grze i na zasadzie dolicz do rachunku, po tym jak znajoma zadzwoniła do 🍊 Orange żeby zablokowali możliwość doliczania do rachunku bo wcześniej nabiły 300 w Roblox'a więc cuda istnieją

________________
* Usunięto pusty spoiler – moderator Kinga

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32451
  • 36859
  • 1371

Livebox 3.0 kontra dzieci

Livebox 4 nie trafi na Polskę. Obecnie rozwijana jest seria funbox. Reset zawsze da obejście. Więc tutaj technika wiele nie pomoże.

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13361
  • 54791
  • 647

Livebox 3.0 kontra dzieci

@Mokinet niestety resetu nie wyłączą jako ostatniej deski ratunku. Na wyłączenie autokonfiguracji też bym nie liczył...w końcu chodzi o stały i ciągły dostęp, a nie tworzenie blokad, które potem generują problemy przy ich zdejmowaniu. Powodzenia, a jak coś wymyślisz daj znać, bo rozwiązanie może być banalne , ale jakże potrzebne innym rodzicom 

P.S. a na czym draka, bo może hasło na BIOS-ie? Tego nie obejdą...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 74
  • 138
  • 3

Livebox 3.0 kontra dzieci

@Mokinet Ja mojego 13 latka i pomysły jego i jego kolegów spacyfikowałem ale na innym sprzęcie - konkretnie Synology RT2600ac. Moim zdaniem kontrola rodzicielska i restrykcje na nim są nieomal wzorcowe. Dodatkowo zarządzanie z aplikacji na telefon a jak raz młody zresetował router to przy ustawieniach fabrycznych on sam się nie ustawi do podłączenia Internetu - tylko trzeba wszystko wpisać (albo załadować konfigurację z pliku backupu). Są ograniczenia i czasowe i na protokoły i na adresy internetowe - to bardzo elastyczne rozwiązanie.

Pozdrawiam,

Tony.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 10
  • 0

Livebox 3.0 kontra dzieci

@Tony poczytam na temat tego sprzętu dziękuję za kolejny pomysł