Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konfiguracja tp link archer vr400

Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja tp link archer vr400

@Lazlo  jak TP-Link ma klonowanie MAC to da się obejść blokadę, choć dziwne że przypisano LiveBox do łącza klienta, takie coś mali dostawcy netu praktykują, ale klonowanie MAC karty sieciowej, załatwia problem 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52433
  • 701

Konfiguracja tp link archer vr400

@Anonim u mnie dostawca światełka logowanie routera robi po MAC. Zmieniam tylko na nowym routerze i dalej śmiga. Ale dziwi mnie, że Neostrada ma blokadę. Nigdy się nie spotkałem, a trochę routerów u znajomych i sąsiadów ustawiałem.

Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja tp link archer vr400

@ketrasaArtur  może to nowy trend w Orange, by ludzie nie podmieniali routerów, spore utrudnienie jest, bo nie każdy router z wolnego rynku pozwala na zmianę MAC swojej karty sieciowej WAN.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52433
  • 701

Konfiguracja tp link archer vr400

@Anonim będę miał okazję, to poparzę u znajomych, jak w Neo obecnie wygląda sytuacja. Być może Orange doży, aby zdalnie mieć dostęp do routera, aby łatwiej było konfigurować. Obecnie przecie po podłączeniu nowego routera po około 5 minutach możesz już korzystać z internetu i nic nie musisz konfigurować. Taka zdalna konfiguracja dotyczy FunBox-a.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52606
  • 600

Konfiguracja tp link archer vr400

Podpytam. Jaką opcję neo masz? Livebox czy funbox ? Wiem, pisałeś że Livebox, ale sprawdzam tylko. Sprawdzałeś w menu TP-Link jakie są parametry liniowe i czy pobiera adres IP od dostawcy? Może spróbuj do fabryki go przywrócić i później wgrać najnowszy soft producenta? Daj znać co i jak


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 0

Konfiguracja tp link archer vr400

No właśnie tylko jak to zrobić 

 

Livebox 2.0 nic mi nie pobiera. Kontrolka połączenia świeci. Kontrolka o działaniu internetu nie działa.. Orange to śmieszna sprawa.. Ani nie podłącza światłowodu a max co mogą mi zaproponować to 20mb..żenada


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52433
  • 701

Konfiguracja tp link archer vr400

@Lazlo LiveBox nie pobiera ustawień z automatu. Trzeba wprowadzić je ręcznie. Znasz swój login i hasło do usługi Neostrada? Jeżeli nie, to zadzwoń na infolinię: 510 100 100 i poproś o wygenerowanie hasła. Zaloguj się do routera i wpisz otrzymane dane.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 0

Konfiguracja tp link archer vr400

Mój Tata był w salonie Orange i powiedzieli mu że bez problemu idzie taki router podłączyć.. Podal numer telefonu mam zadzwonić i z ich pomocą skonfigurować.. Nie rozumiem co za ludzie siedzą na infolinii.. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Konfiguracja tp link archer vr400

Na infolinii chyba nie ma już wsparcia dla urządzeń spoza oferty Orange.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Konfiguracja tp link archer vr400

A może inaczej. Pokaż jak konfigurujesz router (wymaż ze zdjęć login i hasło do neo), resztę zostaw jak jest.