Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konfiguracja D-Link dwr-921


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Konfiguracja D-Link dwr-921

► W temacie doprecyzowano etykiety - Moderator Wiktor ◄

 

Witam.

Odkupiłem nowy, nie używany Router Wi-Fi 4G LTE D-Link dwr-921 od abonenta T-mobile. Ponieważ obie sieci zapewniły mnie, że nie ma żadnych problemów bo urządzenia tego typu nie mają założonych blokad. Od około 4 miesięcy próbuję ustawić ww. router i pomimo prób ustanowienia połączenia przez salon Orange i T-mobile nic z tego. Dodam, że router właśnie wrócił z serwisu, który zaktualizował oprogramowanie systemowe i stwierdził poprawne działanie. Router po włożeniu karty sim próbuje nawiązać połączenie i po chwili zrywa połączenie. Pomóżcie

11 ODPOW. 11

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Konfiguracja D-Link dwr-921

A możesz zrobić screeny/zdjęcia panelu routera? widok główny, ustawienia połączeń na początek.
Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja D-Link dwr-921

@cube151, czy ten materiał wsparcia Ci wystarczy?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Konfiguracja D-Link dwr-921

Główna różnica w konfiguracji punktu dostępowego między T-Mobile a Orange to konieczność wpisania hasła. W T-mobile jest bez, w Orange jako hasło trzeba wpisać internet.
Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja D-Link dwr-921

@cube151Masz tutaj jak to ustawić dla Orange


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Konfiguracja D-Link dwr-921

I jak @cube151? Udało Ci się uporać z tą konfiguracją?


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Konfiguracja D-Link dwr-921

Witam od 2 dni zmagam sie z podobnym problemem ten modem sie nie łączy nie mogę go skonfigurować. do połączenia wykorzystuję karte sim z nr telefonu nie mam dodatkowej karty internetu mobilnego. Zasięg jest diody na zielono a w panelu konfiguracyjnym połaczenie nie powodzi się. czy ktoś ma jeszcze jakiś sposób ?


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Konfiguracja D-Link dwr-921

Niestety z Orange DWR-921 nie działa, jest to związane z kodem PIN na karcie. Tylko Orange nie pozwala usunąć sprawdzania PIN, a Router nie ma opcji "zapamiętaj PIN" po wyłączeniu lub zerwaniu połączeniu, przy próbie kolejnego łączenia wymagany PIN. Tak więc router będzie działać z każdym internetem oprócz Orange - niestety.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Konfiguracja D-Link dwr-921

Wymień kartę sim na taką bez pinu.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Konfiguracja D-Link dwr-921

DWR-921 nie będzie działąć z Orange. Orange jako jedyna sieć nie pozwala na karcie internetu wyłączyć PIN. Router nie ma opcji "pamiętaj PIN", po wyłączeniu prądu lub restarcie, przestanie działać i ręczne ustawienia poprawią to na kilka godzin.