Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kłopot z konfiguracją rutera MW40

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Kłopot z konfiguracją rutera MW40

Witam,

mam kłopot z konfiguracją rutera MW40. Ustawienia rutera są dość ograniczone a potrzebuje rozwiązać kłopot z połączeniem. Zasięg 4/4 ale z gry Warframe mnie co chwile wywala. W grze przy starcie zawsze wyskakuje Wykryto ograniczony NAT. UpnP nie wykryty. NAT-PMP działa nieprawidłowo. Prosimy o przekazanie UDP Porty 4950 & 4955 do 192.168.0.13" . Problem na 100% leży w ruterze gdyż łącząc się za pośrednictwem tethering mając karte z orange , problemów tego typu nie ma. A raczej tekst przy starcie gry ten sam,ale z gry nie wywala.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kłopot z konfiguracją rutera MW40

Najpierw musisz mieć udostępnioną opcję po stronie operatora o czym pisałem wyżej. Bez tego zmiana ustawień nic nie da.

ew. sugerowałbym skontaktować się z supportem gry z zapytaniem czy jest możliwość grania z ograniczeniami na NAT.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kłopot z konfiguracją rutera MW40

To usługa na firmę czy na klienta indywidualnego?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Kłopot z konfiguracją rutera MW40

Klient indywidualny. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kłopot z konfiguracją rutera MW40

Pełnym rozwiązaniem problemu jest włączenie punktu dostępowego vpn. Oficjalnie jest dostępny dla firm. W ofercie dla klientów indywidualnych jest to wspierane. Niektórzy piszą, że na infolinii Orange Expert *900 (koszt ok 2zł/min), ale różnie z tym bywa, nie zawsze jest to technicznie też możliwe.

Dziwi mnie trochę sytuacja że przez tethering Ci działa. Używasz tej samej karty sim i masz ten sam punkt dostępu? może Twoje urządzenie przy tetheringu tworzy jakiś VPN?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Kłopot z konfiguracją rutera MW40

Tethering działa z telefonu który ma abonament. Sam modem jest dość ograniczony w opcje i niestety nie widze tej z Punktem dostępu VPN. Widziałem w internecie że na statyczne ip da się zmienić po przez tworzenie nowego profilu i o ile, VPN nie da się włączyć w ten sam sposób to nie wiem jak to zrobić.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kłopot z konfiguracją rutera MW40

Najpierw musisz mieć udostępnioną opcję po stronie operatora o czym pisałem wyżej. Bez tego zmiana ustawień nic nie da.

ew. sugerowałbym skontaktować się z supportem gry z zapytaniem czy jest możliwość grania z ograniczeniami na NAT.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Kłopot z konfiguracją rutera MW40

Tak też uczynie, dziękuje za pomoc.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Kłopot z konfiguracją rutera MW40

@Cr4ckeN
Zachęcam Cię dodatkowo do oznaczenia wpisu przez │Opcje postaZaakceptuj jako rozwiązanie│, który Twoim zdaniem wydaje się najbardziej przydatny. Dzięki temu innym będzie go łatwiej odnaleźć Szczęśliwy robot.