Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jaki modem do ORANGE LOVE


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 5
  • 0

Jaki modem do ORANGE LOVE

Wkrótce przedłuż umowę w Orange Love z TV dociera do mnie tylko Internet vdsl. Obecnie mam modem funbox 1.0 I w związku z tym mam pytanie czy modem bezie u mnie wymieniany na inny czy zostanie ten co jest?
7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jaki modem do ORANGE LOVE

Standardowo wymian nie ma przy przedłużeniu jeśli nie zmieniasz technologii. Co do wymiany, musisz skontaktować się ze sprzedawcą - z nim trzeba ustalić czy jest taka możliwość.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 5
  • 0

Jaki modem do ORANGE LOVE

A czy ma to jakieś znaczenie czy jest to funbox 1.0 czy 2.0?
Anonim

Nie dotyczy

Jaki modem do ORANGE LOVE


martin288 napisał(-a):
A czy ma to jakieś znaczenie czy jest to funbox 1.0 czy 2.0?

@martin288, zobacz  tutaj Emotikon: Szczęśliwy

ICU 100.PNGWHD80 satelita.PNGWHD80 kablowa.PNGUHD88 satelita.PNGUHD88 kablowa.PNG


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 5
  • 0

Jaki modem do ORANGE LOVE

Ale w sensie czy jeden lepszy od drugiego czy warto się upierać na wymianę na przykład

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jaki modem do ORANGE LOVE

A powiedz czy czegoś Ci brak?
Anonim

Nie dotyczy

Jaki modem do ORANGE LOVE


martin288 napisał(-a):
Ale w sensie czy jeden lepszy od drugiego czy warto się upierać na wymianę na przykład

Wymiana raczej odpada na lepszy bez umowy, ale jak ja w październiku podpisywałem umowę na Orange Love, to proponowano mi nawet FunBox3. Wszystko zależy od technologii, ale ja z normalnego FB przeszedłem na FB2 i sobie chwalę. Chyba, że ktoś doradzi Ci lepiej.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Jaki modem do ORANGE LOVE

@martin288 Czy któraś odpowiedź pomogła? Jeśli tak oznacz ją jako rozwiązanie to pomoże innym szybciej na nią trafić.