Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak wyłączyć Darmowe Orange WiFi w Funbox 2.0?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Jak wyłączyć Darmowe Orange WiFi w Funbox 2.0?

Dzień dobry. aby wyłączyć usługę Darmowe Orange WiFi w Funbox 2.0 przełącza mnie do profilu mój orange. Niestety, po zalogowaniu nigdzie nie mogę znaleźć wyłączenia tej opcji. Od Pani, która jest przypisana jako pomoc do mojego konta po wymianie kilku maili nie mogę się dowiedzieć w którym miejscu to wyłączyć. Poza tym opcja już raz była wyłączona przez operatora na moje życzenie. Niestety, zabawa w kotka i myszkę to domena współpracy z Orange. Podajcie proszę sieżkę dostępu do wyłączenia usługi w profilu internetowym. Pozdrawiam. Bartek Soloch.

14 ODPOW. 14

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Jak wyłączyć Darmowe Orange WiFi w Funbox 2.0?

Trzeba to załatwić przez BOK.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Jak wyłączyć Darmowe Orange WiFi w Funbox 2.0?

Tak, tak jak już pisałem raz to załatwiłem przez BOK, ale po jakimś czasie znowu załączają. Każde połączenie z BOK kosztuje, dlatego postanawiam załatwić to przez internet. Funbox kieruje na konto mój orange. po przeszukaniu menu nie mogę znaleźć opcji wyłączenia. Doradca przyznany do naszego konta twierdzi, że można zrobić to przez konto. Pozdrawiam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Jak wyłączyć Darmowe Orange WiFi w Funbox 2.0?

Na dziś już to nie jest możliwe.

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10928
  • 150

Jak wyłączyć Darmowe Orange WiFi w Funbox 2.0?


@Soloch napisał:

(...) Funbox kieruje na konto mój orange. po przeszukaniu menu nie mogę znaleźć opcji wyłączenia. Doradca przyznany do naszego konta twierdzi, że można zrobić to przez konto. Pozdrawiam.


Tak, o ile korzystasz ze starszej wersji konta [czyli logujesz się na nie nr. usługi, a nie adresem e-mail]. Ważne żeby być zalogowanym na konto usługi stacjonarnej.

 

Jeżeli już korzystasz z nowego Mój Orange - to wtedy możesz zgłosić wyłączenie pasma na czacie 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Jak wyłączyć Darmowe Orange WiFi w Funbox 2.0?

@WiktorNie wiem czy jest jeszcze możliwe wyłączenie z poziomu telefonu  jak podałeś tutaj 


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10928
  • 150

Jak wyłączyć Darmowe Orange WiFi w Funbox 2.0?

Powinno być [24-04-2017 20:00] - oczywiście o ile ktoś ma jeszcze dostęp do starego konta Mój Orange 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Jak wyłączyć Darmowe Orange WiFi w Funbox 2.0?

Bez problemów wyłączy się Darmowe Orange wi-fi, wyłączyć pasmo 2,4GHz w FB2 i tyle, korzystać z 5Ghz to będzie na dodatek szybciej.

Anonim

Nie dotyczy

Jak wyłączyć Darmowe Orange WiFi w Funbox 2.0?


@Wiktornapisał(-a)

Powinno być [24-04-2017 20:00] - oczywiście o ile ktoś ma jeszcze dostęp do starego konta Mój Orange 🙂


@Wiktor, jeszcze można, bo sprawdzałem przed chwilką

darmowe wifi.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Jak wyłączyć Darmowe Orange WiFi w Funbox 2.0?

A dlaczego można bo cały czas mamy stare jak i nowe konto Mój Orange zgadza się @Anonim ?