Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

IPTV WIFI na własnym routerze

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

IPTV WIFI na własnym routerze

Nie wiem czy w każdej technologii światłowodowej tak jest. Regulaminowo jest wspólne pasmo.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 25
  • 3

IPTV WIFI na własnym routerze

@pawelc27 Rzuciłem okiem na ten symulator i nie znalazłem nic sensownego poza ustawieniem "Wireless multicast forwarding" o którym wspomniałeś. Przyznam się szczerze, że nie mam pojęcia czy ta opcja wystarczy. Ja bym sugerował włączyć opcję "Wireless multicast forwarding" oraz włączyć opcję WPS; następnie spróbować połączyć dekoder z routerem i zobaczyć czy dekoder jest stanie odbierać programy.

 

Procedura połączenia dekodera do Wi-Fi:
1. Nacisnąć jednocześnie przycisk P+ i P- na dekoderze
2. Nacisnąć przycisk WPS na routerze/ap

 

@BORAX Słuszna uwaga - z moich obserwacji wynika że dekodery podłączone do Funboxa 2/3 używają zwykłego połączenia z Internetem (VLAN 35) aby pobrać prawa. Zaś dekodery podłączone np. do Funboxa 1/Liveboxa używają serwera w intranecie Orange (VLAN 838) aby pobrać prawa. Dlatego są możliwe dwie konfiguracje w których to będzie działać - most z vlanem 838 albo most z siecią lan w której jest dostęp do Internetu.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

IPTV WIFI na własnym routerze

Mam Asusa ac750 i mam tylko 2 porty w nim. Jak zrobiłem tak jak u Ciebie na zdjęciach mosty to automatycznie blokuje mi neta a na domyślnym 1 rozłącza z netem.