Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Huawei b315 - problemy


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 3
  • 0

Huawei b315 - problemy

Witam mam problem z ruterem huawei B315s-22, chodzi mianowicie o to ze interent przez wifi dziala dobrze ale jak proboje podlaczyc tv smart na kablu do routera to pokazuje mi polaczenie sieci ok ale nie chce sie wlaczyc web browser bo wywala komunikat ze nie mam polaczenia z siecia , kontrolka na routerze (ostatnia po prawej) raz stale swieci raz mruga jak podlaczam laptop na kablu to mowi mi ze siec niezidentyfikowana i noe laczy z zadna strona , o co chodzi?
Anonim

Nie dotyczy

Huawei b315 - problemy


Łukaszkuraczek napisał(-a):
Witam mam problem z ruterem huawei B315s-22, chodzi mianowicie o to ze interent przez wifi dziala dobrze ale jak proboje podlaczyc tv smart na kablu do routera to pokazuje mi polaczenie sieci ok ale nie chce sie wlaczyc web browser bo wywala komunikat ze nie mam polaczenia z siecia , kontrolka na routerze (ostatnia po prawej) raz stale swieci raz mruga jak podlaczam laptop na kablu to mowi mi ze siec niezidentyfikowana i noe laczy z zadna strona , o co chodzi?

@Łukaszkuraczekwygląda na uszkodzony kabel.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 3
  • 0

Huawei b315 - problemy

watpie zeby kabel byl uszkodzony bo podlaczalem drugi i to samo 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Huawei b315 - problemy

Masz w tv jakieś opcje na konfigurację połączenia LAN?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 3
  • 0

Huawei b315 - problemy

W opcjach tv moge ustawic recznie ip, ale automatycznie zbajduje, i pokazuje mi ze mam polaczenie z netem ale jak.juz chce wlaczyc przegladarke albo aplikacje to mowi.ze nie mam polaczenia podobnie na laptopie.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Huawei b315 - problemy

A jaki to model w tv? masz do niego instrukcję? czy jest tam mowa, że wymaga jest połączenie po ipv6?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 3
  • 0

Huawei b315 - problemy

Jakis pierwszy samsung ze smart tv , instrukcji juz dawno nie mam, ale mialem go podpietego do liveboxa i dzialalo wszystko po wpieciu kabla a teraz z tym Huawei nie idzie ale dziwne ze laptop na kablu tez nie otwiera stron pokazuje ze brak identyfikacji sieci ale cos widzi
Anonim

Nie dotyczy

Huawei b315 - problemy


Łukaszkuraczek napisał(-a):
Jakis pierwszy samsung ze smart tv , instrukcji juz dawno nie mam, ale mialem go podpietego do liveboxa i dzialalo wszystko po wpieciu kabla a teraz z tym Huawei nie idzie ale dziwne ze laptop na kablu tez nie otwiera stron pokazuje ze brak identyfikacji sieci ale cos widzi

@ŁukaszkuraczekTo może wykonaj reset routera.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Huawei b315 - problemy

A próbowałeś podłączyć w inne gniazdko w routerze kabel?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 3
  • 0

Huawei b315 - problemy

Reset nie pomogl a na kazdym gniazdku w routerze to samo