Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Hasło do Wi -fi

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Hasło do Wi -fi

Witam

Mam pytanie dlaczego po resecie fun boxa nie moge zmienić hasła do wi fi ?  Wcześniej miałem krótsze teraz po resecie chciałem znowu zmienić na krótsze .

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Hasło do Wi -fi

@kaleks73, jak jesteś zalogowany, to po zmianie hasła i jego powtórce musisz zapisać. Błąd może być spowodowany niezgodnością nowego hasła, albo starego źle wpisanego. Z pozycji FB zrób restart i wpisz admin-admin. Jak wejdziesz ponownie, to procedurę rozpocznij od nowaEmotikon: Szczęśliwy

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Hasło do Wi -fi

@kaleks73 a możesz zalogować się do Funboxa, w przeglądarce internetowej  http://192.168.1.1/, albo w programie na smarfon Mój Funbox?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Hasło do Wi -fi

Tak. jak zmieniam hasło i robię zatwierdz to mysli i odłącza mi internet. I już nie mogę połaczyć sie z siecią. Wyskakuje jakiś komunikat że windows nie pozwala.

Anonim

Nie dotyczy

Hasło do Wi -fi

@kaleks73, jak jesteś zalogowany, to po zmianie hasła i jego powtórce musisz zapisać. Błąd może być spowodowany niezgodnością nowego hasła, albo starego źle wpisanego. Z pozycji FB zrób restart i wpisz admin-admin. Jak wejdziesz ponownie, to procedurę rozpocznij od nowaEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Hasło do Wi -fi

nie mam opcji powtórnego wpisywania hasła. Precyzując chodzi mi o klucz zabezpieczeń do wi fi


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Hasło do Wi -fi

@kaleks73, zalogowałem się do "swojego" funbox2, na zakładce "ustawienia WiFi" faktycznie teraz jest jedno pole do wpisania nowego hasła... Zwróć uwagę na ostrzeżenie poniżej: "Uwaga: Wszystkie urządzenia Wi-Fi stracą połączenie z Internetem."  Natomiast w aplikacji mój Funbox nadal jest pole na wpisanie starego hasła oraz dwa wiersze na nowe, czyli na powtórzenie, tak jak pisze @Anonim .  Nie będę teraz sprawdzał jak działa taka zmiana, bo nie sam korzystam z netu.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Hasło do Wi -fi

Pokaż szczegóły
Spróbuje w aplikaci. Tylko muszę wpisać to długie hasło do smartfona.

Anonim

Nie dotyczy

Hasło do Wi -fi

@kaleks73 i @Misiek62, owszem stracą połączenie, ale można zaraz wejść przez nowe hasło.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Hasło do Wi -fi

się wie @Anonim, że można zaraz z powrotem... W sumie to nie chcę zmieniać hasła przed świętami, bo zjadą dzieciaki, które mają zapamiętane... WPS mam wyłączone... a dyktować wszystkim mnie się nie chce....


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Hasło do Wi -fi

Zgadam się w 100 % z wypowiedzią @Anonim