Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Hasło do Neostrady


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 1

Hasło do Neostrady

Witam,

mam pytanie czy jest jakaś możliwość aby odzyskać aktualne hasło do neostrady? Po rozmowie czat z technikiem dostałem odpowiedź, że tylko reset. Co nie jest mi totalnie na rękę gdyż nie ma mnie w domu przez najbliższy tydzień, a nie chce pozbawić domowników internetu. Jakiś pomysł? 

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Hasło do Neostrady

Zobacz jak to zrobić masz poniżej na filmie 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32331
  • 36272
  • 1366

Hasło do Neostrady

A na co Ci hasło do Neostrady poza wpisaniem go w router w domu?

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 1

Hasło do Neostrady

Zrobienie modemu słupa pod telewizje. W moim poprzednim poście ktoś pisał, że jak leci po satelicie to wystarczy modem z wbitymi danymi, który nie potrzebuje nawet podpięcia do internetu.

Anonim

Nie dotyczy

Hasło do Neostrady

Jeszcze zobacz to wystarczy wykonać reset routera i sam wszystko pobierze jak login i hasło https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Modemy-i-routery/Automatyczna-konfiguracja-modemu-Funbox-i-Liv...


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 1

Hasło do Neostrady

@Anonim wiem tylko potrzebowałem jakiegoś sposobu żeby dostać hasło, bez konieczności bycia przy moim modemie i ew. wprowadzania nowego hasła do niego. Bo nie ma mnie w domu przez najbliższe 2 tyg, a nie chce zostawiać domowników bez internetu na ten czas, a wiem, że nie ma tam nikogo kto byłby to w stanie im zmienić.

Anonim

Nie dotyczy

Hasło do Neostrady

Nie wiem jaki masz problem po wygenerowaniu nowego hasła na Mój Orange i resecie routera sam go pobierze co do obecnego to pozostaje Ci kontakt z BOK.