Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox3 5,8Ghz jak uzyskać więcej kanałów


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 181
  • 187
  • 0

Funbox3 5,8Ghz jak uzyskać więcej kanałów

Witam,

 

Jak w FB3 zmienić kanał na 5,8Ghz?Widzę w menu parę kanałów ale widzę sąsiedzi z innym FB3 są na częstowliwości której nie mogę wybrać...fb3.jpgfb32.JPG

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Funbox3 5,8Ghz jak uzyskać więcej kanałów

Powinien być kanał 50, jak nie ma w ustawieniach to tylko w trybie auto jest dostępny, inna opcja to sąsiedzi mają w FB3 inne oprogramowanie(starsze lub nowsze).


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 123
  • 105
  • 0

Funbox3 5,8Ghz jak uzyskać więcej kanałów

Ręcznie ustawisz tylko do 48 kanlu, wyzsze kanaly juz tylko z automatu, takze najlepiej zostawić opcje Auto.

U mnie z reguly sam wybiera kanal 108-112.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 181
  • 187
  • 0

Funbox3 5,8Ghz jak uzyskać więcej kanałów


@PeterMac83napisał(-a)

Ręcznie ustawisz tylko do 48 kanlu, wyzsze kanaly juz tylko z automatu, takze najlepiej zostawić opcje Auto.

U mnie z reguly sam wybiera kanal 108-112.


No właśnie mi ani razu nie chce wskoczyć na wysokie kanały. Z jednej strony zgodnie z opisem https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_WLAN_channels dla tych czętotliowści trzeba dynamicznie przyznawać kanały... z drugiej strony to dotyczy całej Europy/Niemiec a pytanie jak sprawa ma się w Polsce. 

Nie ukrywam, że na niskich kanałach jest syf i sąsiedzi i tak jak w innym miejscu na FB3 łapałem bez problemu 868mbit/s tak teraz 500 mbit to sukces... 

Czy ktoś nie zna jakiegoś trybu serwisowego FB3 gdzie idzie wymusić te kanały? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Funbox3 5,8Ghz jak uzyskać więcej kanałów

A orientujesz się czy ten "sąsiad" nie pracuje w/dla Orange? Może to jakaś testowa lub inna wersja softu?
Anonim

Nie dotyczy

Funbox3 5,8Ghz jak uzyskać więcej kanałów

@lancewiczA masz kartę WIFI która obsługuje DFS ?

 


Przechwytywanie.PNG