Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox zdalne połączenie


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Funbox zdalne połączenie

Dioda WiFi mruga jak się włączy parowanie, nie powinna mrugać na zdalnym dostępie, chyba, że tak zrobili w oprogramowaniu i nigdzie tego nie opisali.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 53
  • 0

Funbox zdalne połączenie

Mruga cały czas,jeżeli funkcja "Zdalny dostęp" jest zaznaczona,co jest denerwujące. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Funbox zdalne połączenie

@jerz1  najwidoczniej tak to rozwiązali technicy, nic na to nie poradzimy, zweryfikuję to jutro i dam znać (jeżeli to prawda to naprawdę głupie rozwiązanie). 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Funbox zdalne połączenie


@jerz1napisał(-a)

Mruga cały czas,jeżeli funkcja "Zdalny dostęp" jest zaznaczona,co jest denerwujące. 


Musisz niestety z tym żyć albo zgłoś pomysł w dziale, by przy zdalnym dostępie nie migała dioda od WiFi, wtedy ktoś z pracowników Orange przekaże to dalej do przyjrzenia się bądź realizacji.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22113
  • 181

Funbox zdalne połączenie


@jerz1napisał(-a)

Kiedy w Funbox 6 włączę funkcję zdalnego połączenia mruga dioda WiFi. Czy to jest prawidłowe? Jak wyłączyć to mruganie?


Na FB3 nic takiego się nie dzieje.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Funbox zdalne połączenie


@jerz1napisał(-a)

Mruga cały czas,jeżeli funkcja "Zdalny dostęp" jest zaznaczona,co jest denerwujące. 


@jerz1  tak jak obiecałem, sprawdziłem i niestety przy włączonej funkcji "Zdalny dostęp" w FB 6 dioda od wifi mruga cały czas (szybko (tak jak podczas parowania wifi)), nic z tym nie idzie zrobić i masz całkowitą rację jest to bardzo denerwujące, żeby nie powiedzieć wkurzające 😠

Edit.

Założyłem pomysł aby to zmienić tu link https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Zmiana-sygnalizowania-quot-Zdalnego-dost%C4%99pu-quot-w-FunBo... głosujcie może to zostanie zmienione.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 53
  • 0

Funbox zdalne połączenie

Czyli pozostaje tylko zakleić?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Funbox zdalne połączenie

 


@jerz1napisał(-a)

Czyli pozostaje tylko zakleić?


@jerz1  na razie tak (niestety ale na tą chwilę to jedyne rozwiązanie), doczytaj bo edytowałem (założyłem pomysł aby to zmienić, zagłosuj).


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12959
  • 53240
  • 617

Funbox zdalne połączenie

@slav72Konfigurowałeś na jaki adres w sieci ma być robione przekierowanie, czy po prostu tylko włączyłeś tą opcję? Jeśli nie ma skonfigurowanego portu docelowego dostęp może być rozumiany jako "do wszystkich korzystających z tego portu" i do wifi też...Sprawdź konfigurując konkretne urządzenie (zgodnie z instrukcją Orange Experta) wyłączając z tego zakresu wifi i dopiero sprawdzisz czy i wtedy miga

 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 53
  • 0

Funbox zdalne połączenie

Nie da się uruchomić tej funkcji bez wskazania portu. Nie spotkałem się z opcją wyłączania wifi przy zdalnym dostępie do routera.