Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 6 co zmienić.

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Funbox 6 co zmienić.

Mam Funboxa 6 ktory dziala w 2,4 i 5 ghz i autonomiczny odkurzacz Lenovo T1 Pro ktory dziala tylko w 2,4 -tak jest w instrukcji. I mam problem bo w aplikacji nie mogę się połaczyć z odkurzaczem Cały czas jest offline i w trakcie ustawień każe się połączyć z siecią odkurzacza która się nie pokazuje w wifi. Różne rzeczy próbowalem ale nie wiem co zmienić w routerze bo może to by pomoglo. Odkurzacz sprzata ale wg swojego programu. A chcialbym mieć wpływ na ustawienia stref itp. Ktoś pomoze ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Funbox 6 co zmienić.

Dzięki za pomoc ale byla pomylka w instrukcji, zeby go znaleźć trzeba bylo przycisnac na robocie czyszczenie czesciowe i ladowanie a podali zasilanie i power. Sprawa zalatwiona . Dziekuje wszystkim za zainteresowanie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Funbox 6 co zmienić.

@kris68  próbowałeś może zresetować ten odkurzacz do ustawień fabrycznych i ponownie dołączyć do sieci wifi FB 6?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Funbox 6 co zmienić.

@slav72  no nie zaraz sproboje.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5473
  • 22042
  • 179

Funbox 6 co zmienić.

@kris68w trakcie konfiguracji odkurzacza przez telefon powinien on mieć włączone BT i GPS. Ustawienia FB6 nie mają znaczenia, byleby WiFi było widoczne dla odkurzacza.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12924
  • 53108
  • 617

Funbox 6 co zmienić.

@kris68  na testy zdejmij wifi6 na wifi5 w modemie i szyfrowanie  na Wpa2-psk 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Funbox 6 co zmienić.

Dzięki za pomoc ale byla pomylka w instrukcji, zeby go znaleźć trzeba bylo przycisnac na robocie czyszczenie czesciowe i ladowanie a podali zasilanie i power. Sprawa zalatwiona . Dziekuje wszystkim za zainteresowanie.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Funbox 6 co zmienić.

Moderator nie usuwaj tego  jako  rozwiązanie. Powyzej jest opisane ze jest bląd w orginalnej instrukcji i napisalem co trzeba zrobic zeby uruchomić odkurzacz.