Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 6 VPN Problem


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 4
  • 0

Funbox 6 VPN Problem

Witam. Mam problem z funbox 6 gdyż nie działa mi poprzez kabel ethernet VPN z którym nie mogę się połączyć. Sprawa została dziś zgłoszona i zostałem poinformowany od technika zewnętrznego pod firmy Orange że podobno trzeba przekierować port 1701 by ten działał wraz z VPN. Wtedy będę miał podobno możliwość z niego korzystać. Problem polega na tym że czekam na odpowiedź od techników Orange a jutro jest mi potrzebny VPN do pracy i nie wiem kiedy to będzie naprawione zdalnie, więc muszę odłączyć funbox 6 i podłączyć funbox 3.0 by móc pracować bo na funbox 3 ten problem nie występuję. Mając podłączony funbox 3.0 nikt mi nie naprawi funbox 6 i koło się zamyka. Proszę o pomoc.

10 ODPOW. 10

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Funbox 6 VPN Problem

Masz usunięty dopisek w loginie /IPv6 w Funboxie 6? Jak nie to usuń, zaznacz wymuszenie IPv4. Porty możesz sam sobie przekierować, tylko nie możesz mieć IPv6. Spróbować też możesz dla testu zrobić DMZ na IP komputera gdzie masz VPNa i zobaczyć czy zadziała VPN, tylko wtedy jesteś wystawiony na świat 🙂 Wiec zrób to tylko w ramach testu.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 4
  • 0

Funbox 6 VPN Problem

Tylko jak te porty przekierować ??


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Funbox 6 VPN Problem

Na 3.0 i 6 powinno być podobnie, albo tak samo, bo to ten sam panel.

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 4
  • 0

Funbox 6 VPN Problem

Dalej nie daje rady i nie wiem do końca jak to zrobić aby ten port otworzyć by vpn działał. Nie wiem dokładnie co wpisać, nawet filmik nie pomaga.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 4
  • 0

Funbox 6 VPN Problem

A po wpisaniu w NAT/PAT 1701 dla danego urządzenia dalej nie działa


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Funbox 6 VPN Problem

@Luke_Skywalker myślę, że tu by warto zasięgnąć rady Ekspertów z AMA. ( Już poprawiłem- sorki za błąd) Zapytaj...


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 4
  • 0

Funbox 6 VPN Problem

Z WMA... czyli ?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Funbox 6 VPN Problem

@Luke_Skywalker  że poprawię za @agat13  eksperci AMA


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Funbox 6 VPN Problem

@Luke_Skywalker Ask Me Anything czyli taki czat na Forum z inżynierami, których Tobie polecam