Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 3.0 - zmiany nazwy udziału USB

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Funbox 3.0 - zmiany nazwy udziału USB

Osoby na forum są tu za friko. Warto wynająć profesjonalny serwis jak Cię to dręczy. Funkcjonalności routerów dzierżawionych Orange nie dotyczące usług internetowych mają po prostu niski priorytet napraw.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 26
  • 46
  • 1

Funbox 3.0 - zmiany nazwy udziału USB

jak masz tak odpowiadać to lepiej zamilcz, bo po to zadaje się pytania aby otrzymać konkretną odpowiedź,

 

a apropo nazwy dysku też mmie to denerwuje, kiedyś było wszystko ok, wyciagałem dysk zgrywałem na niego dane i po podpięciu zawsze identyfikował sie nazwą dysku, teraz po każdym wypięciu lub resecie rutera nadaje te swoje nazwy losowo (usb_XX) wkurza mnie to bo musze za każdym razem zmieniać ścieżki,

szukałem info dlaczego tak się stało i z tego co tu czytam tak teraz będze, trudno, może kiedyś naprawią


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12948
  • 53204
  • 617

Funbox 3.0 - zmiany nazwy udziału USB

@pferdJa myślę, że między innymi to forum jest po to, aby Operator zbierał info o takich "wpadkach" ze sprzętem. Myślę, że wiedzą, że jest z tym problem i może w następnej wersji oprogramowania pojawi sie łatka naprawcza. Naprawa jednak to nie pieczenie ciasta..może troszkę potrwać. Ważne, że napisaliście...

Mój zaznajomiony monter tak twierdzi, a ja mu wierzę...bo takie sytuacje miały miejsce nawet tu...

Doradzę: cierpliwości..:)


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 26
  • 85
  • 1

Funbox 3.0 - zmiany nazwy udziału USB

@agat13i inni 🙂

Opisany przeze mnie temat i problem udało się dziś rozwiązać ostatecznie.

Największą zasługę  w zaproponowanym rozwiązaniu ma @agat13