Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 3.0 - przycięty download do 20Mb/s na dwóch telefonach

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 3.0 - przycięty download do 20Mb/s na dwóch telefonach

@pferd  jeśli FunBox 3.0 miał aktualizację, to wypada reset do fabrycznych ustawień zrobić, co do testów wi-fi, robi się je w miejscu najlepszego zasięgu, te samo pomieszczenie gdzie FunBox, nie w odległym pomieszczeniu, jeśli masz wzmacniacze sieci wi-fi, to FunBox powinien mieć inny kanał ustawiony, tak by się sprzęt nie zakłócał.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 26
  • 46
  • 1

Funbox 3.0 - przycięty download do 20Mb/s na dwóch telefonach

testy robię zaraz obok niego,

a czy po resecie do ustawień fabrycznych, FunBox sam pobierze hasło i login do internetu?, bo jak miałem vdsla to musiałem wpisywać,

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 3.0 - przycięty download do 20Mb/s na dwóch telefonach

@pferd  nie mam FunBox, ale login i hasło znasz, to wpiszesz, procedura resetu do fabrycznych ustawień jednak zalecana i wypada to zrobić, jak nie pomoże można zgłosić usterkę sprzętu i wymienić FunBox 3.0, może ma usterkę na wi-fi.


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8411
  • 53

Funbox 3.0 - przycięty download do 20Mb/s na dwóch telefonach

@pferd login i hasło do połączenia z internetem modem sam "pobierze" - nie musisz ich ręcznie wpisywać.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 26
  • 46
  • 1

Funbox 3.0 - przycięty download do 20Mb/s na dwóch telefonach

reset do ustawień fabrycznych zrobiony, wszystko sie ładnie ustawiło, jak narazie połączenie przez wi-fi na wszystkich telefonach jest maksymalnale: down 315 up 56, i mam nadzieję, że tak już zostanie, trzeba będzie kontrolować, dzięki za pomoc, jak znowu padnie to pewnie wymiana funboxa będzie