Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 3.0 przekierowywanie portów.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Funbox 3.0 przekierowywanie portów.

Witam poszukuje opcji przekierowywania portów w konfiguracji modemu, niestety nie potrafie odnaleźć tej opcji. Potrzebuje przekierować porty aby utworzyć własny serwer w grze. Niestety Pani z działu technicznego "nie jest w stanie pomoc" a pomocy mam szukać właśnie tutaj dlatego bardzo proszę o pomoc, dziękuję i pozdrawiam.😁

5 ODPOW. 5

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Funbox 3.0 przekierowywanie portów.

@Vrohim Wpisz w wyszukiwarce strony głównej  Nasz Orange frazę " porty fb" i w pierwszym poście znajdziesz odpowiedź

Pozdrawiam


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Funbox 3.0 przekierowywanie portów.

@byczyn_86 Słusznie. Ja zaś wolę pokierować, aby pokazać, że na forum od 4 lat nazbierało się tyle rozwiązań, że nie trzeba czekać na podane do stołu, a samemu poszukać......na to samo wychodzi, ale radocha wieksza. ( A tak na serio, nie chce mi się nauczyć jak wklejać linki)


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Funbox 3.0 przekierowywanie portów.

@agat13 jakby ludziom chciało sie wpisac kilka wyrazow w Google to 90% tematow na forum by nie było🤣


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Funbox 3.0 przekierowywanie portów.

@byczyn_86 Nie zgodzę się. Te informacje które dostają w sporej ilości tu nie są do ogarnięcia ani na infolinii ani w necie. Tu mamy zawsze kliku ekspertów na każdy temat i porady skierowane konkretnie na temat...tam tylko czytasz i sam wybierasz...