Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 3.0 - koniec z własnym routowaniem ?

ROZWIĄZANE

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Funbox 3.0 - koniec z własnym routowaniem ?

Twój router będzie musiał to obsługiwać.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 37
  • 23
  • 0

Funbox 3.0 - koniec z własnym routowaniem ?

Przy czym w przypadku Funboxa 2.0 nie stanowi to aż tak dużego problemu, bo można zostawić Funboxa w sieci - jest ONT. W przypadku Funboxa 3.0 to już dużo większy problem. 😉 

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 3.0 - koniec z własnym routowaniem ?

rahnie nie rozumiem Twojej odpowiedzi 🙂 możesz doprecyzować?

 

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Funbox 3.0 - koniec z własnym routowaniem ?

@Anonim @rahnie chciał powiedzieć, że dla Funboxa 2.0 nie jest potrzebny tryb bridge, ponieważ do niego dodawany jest ONT i wystarczy do ONT zapiąć własny sprzęt. Ja mam taką konfigurację i sobie chwalę. Internet 300 Mbit/s działa na Funboxie 2.0 bardzo fajnie, na moim routerze również. Szkoda tylko, że nie można podejrzeć siły sygnału w funboxie lub ONT, żeby zdiagnozować ewentualny problem z przewodem.

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 3.0 - koniec z własnym routowaniem ?

Aktualnie mam kupiony Edge Router Lite 3 wpiety bezposrednio w ONT, a w niego wpiety router Linksys EA7500 oraz w drugi port dekoder ICU100. Funbox 2.0 lezy schowany w szufladzie. Wszystko internetowo dziala dobrze, tv, vod rowniez - jednak gdy ogladam tv i korzystam z iinternetu jednoczesnie w transmisji tv pojawiaja sie lagi co jakis czas, takie pixele 1 sekundowe i nie wiem jak sobie z nimi poradzic...

U was tv dziala poprawnie? Jakie macie routery konkretnie?
Anonim

Nie dotyczy

Funbox 3.0 - koniec z własnym routowaniem ?


GWS napisał(-a):

Remi napisał(-a):

Zaraz uruchomimy kategorię Pomysly dla Funbox i wtedy będzie można te pomysły zgłaszać a co więcej będziecie mogli je lobbować i zbierać wsparcie u innych użytkowników.


Gdzie ta kategoria? A w zasadzie po co? Czy popularność tego wątku nie wystarczy?


@Remiczy udzielisz odpowiedzi czy będziesz dalej milczał ?


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Funbox 3.0 - koniec z własnym routowaniem ?

Musicie mi zaufać że pracuje nad tym. Wiem że to ważne.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 17
  • 0

Funbox 3.0 - koniec z własnym routowaniem ?

Dołączam do tematu.

Założyłem światłowód Orange 600 Mb/s i chciałbym aby mój router można było ustawić w tryb bridge.

 

W Netii bez problemu działa telewizja na prywatnym routerze, a router z Netii może mieć włączony bridge i jakoś jedno z drugim się nie gryzie. Obsługa vlanów też się nie przydała.


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Funbox 3.0 - koniec z własnym routowaniem ?

Kategoria dotycząca Orange Funbox jest już dostępna w pomysłach, zgodnie z tym o czym wspominał @Remi. Szczegóły znajdziecie w tym temacie .


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Funbox 3.0 - koniec z własnym routowaniem ?

Długo było ... ale jest zgodnie ze słowem które Wam dałem.

 

Teraz zapraszam do zgłaszania pomysłów i przede wszystkim ich lobbowania pośród innych klientów Orange.