Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 2.0

Highlighted

Poziom 21, Pasjonat
  • 1059
  • 1601
  • 7

Funbox 2.0

Może tam jakaś mucha biedaczka zimuje i jest bardzo czuła akurat na 5Ghz? Niektóre zwierzęta inaczej, lepiej, słyszą pewne częstotliwości i wtedy reagują 😉

Highlighted

Poziom 12, Recenzent
  • 23
  • 20
  • 0

Funbox 2.0

Dobre dobre 😉

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 5408
  • 9763
  • 143

Funbox 2.0

@kaktusmexico24 przy 5 GHz nie widziałem nigdy żadnych przełączników, czy innych ruchomych elementów elektronicznych. Sygnał jest emitowany bezpośrednio z obwodów drukowanych w formie anteny na płytce, albo dołączane są anteny zewnętrzne z podłączonym przewodem do płytki. 

Czy do FunBox-a masz podłączony telefon stacjonarny?

Tam mogą występować przekaźniki do przełączania linii telefonicznej, ale nie ma to związku z WiFi 5 GHz. Może to zbieg okoliczności.

Highlighted

Poziom 12, Recenzent
  • 23
  • 20
  • 0

Funbox 2.0

Tam do Funboxa jest podłączony telefon stacjonarny jak i TV ale jak napisałem w poście dźwięk jest jedynie słyszany jak korzystam z 5GHz 😉

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 699
  • 2493
  • 41

Funbox 2.0

@kaktusmexico24   Zdecydowanie polecam wymienić.

IMO ten wpis 17-01-2020 10:43 trafnie opisuje potencjalną przyczynę.

Highlighted

Poziom 12, Recenzent
  • 23
  • 20
  • 0

Funbox 2.0

No tylko jak widział Pan pisząc wyżej ktoś miał to samo i wymiana także nic nie dała więc sam nie wiem póki co nic się nie dzieje internet jest 😉

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 5408
  • 9763
  • 143

Funbox 2.0

@kaktusmexico24 jak korzystasz z telefonu stacjonarnego, wykonywanie połączeń, odbieranie, podnoszenie słuchawki itp nie występując ten dźwięk?

P. S. Na forum jesteśmy na Ty Emotikon: Mrugający więc nie pisz Pan Emotikon: Szczęśliwy

Highlighted

Poziom 12, Recenzent
  • 23
  • 20
  • 0

Funbox 2.0

Wyłącznie jak w smartphonie zmieniam z 2,4 na 5 to zaczyna bzyczeć a tak to nic się nie dzieje.

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 699
  • 2493
  • 41

Funbox 2.0

@kaktusmexico24 Z jednej strony słuszna obawa - ale z doświadczenia wiem, że nie jest to "normalne" i na pewno nie występuje na wszystkich urządzeniach - zakładam, że osoba borykająca się z tym samym problemem miała szczęście i nieszczęście trafić na kolejny egzemplarz, który nosił taki sam defekt.

Poziom 12, Recenzent
  • 23
  • 20
  • 0

Funbox 2.0

A zapytam Pana bo widzę że wiedza Pana jest znacznie większa jak moja a może mieć to wpływ na np prędkość samego internetu ?