Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 2.0


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Funbox 2.0

Może tam jakaś mucha biedaczka zimuje i jest bardzo czuła akurat na 5Ghz? Niektóre zwierzęta inaczej, lepiej, słyszą pewne częstotliwości i wtedy reagują 😉


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 20
  • 0

Funbox 2.0

Dobre dobre 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Funbox 2.0

@kaktusmexico24 przy 5 GHz nie widziałem nigdy żadnych przełączników, czy innych ruchomych elementów elektronicznych. Sygnał jest emitowany bezpośrednio z obwodów drukowanych w formie anteny na płytce, albo dołączane są anteny zewnętrzne z podłączonym przewodem do płytki. 

 

Czy do FunBox-a masz podłączony telefon stacjonarny?

Tam mogą występować przekaźniki do przełączania linii telefonicznej, ale nie ma to związku z WiFi 5 GHz. Może to zbieg okoliczności.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 20
  • 0

Funbox 2.0

Tam do Funboxa jest podłączony telefon stacjonarny jak i TV ale jak napisałem w poście dźwięk jest jedynie słyszany jak korzystam z 5GHz 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Funbox 2.0

@kaktusmexico24 jak korzystasz z telefonu stacjonarnego, wykonywanie połączeń, odbieranie, podnoszenie słuchawki itp nie występując ten dźwięk?

 

P. S. Na forum jesteśmy na Ty Emotikon: Mrugający więc nie pisz Pan Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 20
  • 0

Funbox 2.0

Wyłącznie jak w smartphonie zmieniam z 2,4 na 5 to zaczyna bzyczeć a tak to nic się nie dzieje.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 20
  • 0

Funbox 2.0

A zapytam Pana bo widzę że wiedza Pana jest znacznie większa jak moja a może mieć to wpływ na np prędkość samego internetu ?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Funbox 2.0

@kaktusmexico24 to musi być wada fabryczna, może występująca w danej partii routerów. Proponuję wymianę Emotikon: Mrugający

 

edit:

Wymiana całego kompletu, router + zasilacz.

 

P. S. 

Jeżeli okazało by się, że jest np zimny lut na płytce, drukowanej, to po prostu urządzenie może przestać działać. Nie jestem w stanie powiedzieć, jak może pracować urządzenie z wadą fabryczną. Może być przez pewien czas dobrze.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Funbox 2.0

@kaktusmexico24Cześć. To bzyczenie nie ma wpływu na prędkość internetu. Efekt ten wywołany jest prawdopodobnie przez elementy takie jak cewki lub kondensatory. Oczywiście nie powinno tak się dziać. Jest to ewidentnie wada fabryczna. Rozwiązaniem jest zgłoszenie wymiany urządzenia na infolinii. Następnie wizyta w salonie.

 

Pozdrawiam

S.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 20
  • 0

Funbox 2.0

Skoro tak mówią Panowie tak i zrobię jak to wada fabryczna 😉 bardzo dziękuję wszystkim za okazany czas i pomoc 😉