Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 2.0 - odblokowanie portów


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

Funbox 2.0 - odblokowanie portów

Witam, posiadam Światło i Funbox 2.0. Mam problem z aplikacją Player na telewizorze (smart tv) - aplikacja uruchamia się, wszystko jest w porządku do momentu kliknięcia play na wybrany materiał - nic się nie dzieje, nic nie startuje. Korzystając wcześniej od innego dostawcy internetu było wszystko ok. Kolega podpowiedział, że może są zablokowane porty - proszę o pomoc co zrobić, jak je odblokować.

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 - odblokowanie portów

W celu odblokowania portów powinieneś do loginu neostrady dodać "przedrostek" bez_ochrony-login@neostrada.pl
Więcej szczegółów znajdziesz tutaj: http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4002357192,title,Bezpieczny-Dostep-,article.html.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

Funbox 2.0 - odblokowanie portów

Nie pomogło - dalej jest problem.

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 - odblokowanie portów

A na innych odtwarzaczach działa?? Może to nie wina routera i gniazda tylko Twojego TV?? Może brakuje mu jakiś kodeków i trzeba zaktualizować aplikacje???

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 - odblokowanie portów


janstar napisał(-a):

Witam, posiadam Światło i Funbox 2.0. Mam problem z aplikacją Player na telewizorze (smart tv) - aplikacja uruchamia się, wszystko jest w porządku do momentu kliknięcia play na wybrany materiał - nic się nie dzieje, nic nie startuje. Korzystając wcześniej od innego dostawcy internetu było wszystko ok. Kolega podpowiedział, że może są zablokowane porty - proszę o pomoc co zrobić, jak je odblokować.


@janstar Nie jest to wina portów tylko aplikacji player. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

Funbox 2.0 - odblokowanie portów

Drodzy - pisałem wyżej, że na dostępie internetowym spoza Orange usługa działa, czytajcie uważnie lub podajcie konkretnie czemu to wg was nie wina internetu orange

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Funbox 2.0 - odblokowanie portów

A masz dopisek /ipv6 przy loginie neo?
czy jego zdjęcie lub dopisanie pomaga?
Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 - odblokowanie portów


janstar napisał(-a):
Drodzy - pisałem wyżej, że na dostępie internetowym spoza Orange usługa działa, czytajcie uważnie lub podajcie konkretnie czemu to wg was nie wina internetu orange

@janstar Czytamy uważnie ja mam internet od Orange VDSL 80Mb/s i Player u mnie nie działa a TV Samsung UE40JU6740

@janstar A tu smiga player