Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 2.0 i VPN?

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Funbox 2.0 i VPN?

Część , chciałbym dodać usługę VPN do routera funbox 2.0 , korzystam z neostrady do 20mbs.

Pytanie jak to zrobić a wcześniej który dostawca vpn  będzie autentycznie dobry, a nie pseudo cis tam...Ktoś poradzi ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13041
  • 53540
  • 622
9 ODPOW. 9

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13041
  • 53540
  • 622

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1705
  • 8355
  • 64

Funbox 2.0 i VPN?

@SylwesterXT Potrzebujesz VPNa do ukrycia wyjścia na świat czy dostępu do swojej sieci z zewnątrz?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Funbox 2.0 i VPN?

Raczej to drugie i słyszałem że warto , bo niby znika buforowanie podczas oglądania wideo nacróznych stronach.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1705
  • 8355
  • 64

Funbox 2.0 i VPN?

@SylwesterXT Tobie chodzi o pierwszy wariant. Możesz to sprawdzić za darmo na telefonie za pomocą darmowego pakietu danych w aplikacji np. Speedtest albo 1.1.1.1. Z tym, że to raczej nie pomoże na buforowanie przy tak wolnym łączu.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22156
  • 181

Funbox 2.0 i VPN?

@SylwesterXT 

Z pustego i Salomon nie naleje. Żaden VPN nic nie zmieni w kwestii streamingu: na takim łączu nie będzie dobrze działać.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Funbox 2.0 i VPN?

Powiem tak , źle mnie zrozumieliście, szukałem porady jak poprawić działanie wifi , bo dzieją się cuda. Poczytałem i trafiłem na banał , podzielić 2,4 i 5G , natomiast i tak w ostatnim pokoju ledwo zipie wifi, chyba wzmacniacz sygnału tu przyjdzie z pomocą. Natomiast VPN możliwe że i tak by się przydał , może anty wir jakiś (płatności itd, ale nie streaming ).


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13041
  • 53540
  • 622

Funbox 2.0 i VPN?

@SylwesterXT  nie my źle zrozumielismy, tylko przeczytaj sobie własny post wiodący. 

Ty źle zadałeś pytanie

Zapytaj o Wi-Fi, dostaniesz odpowiedzi wifi 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18464
  • 52793
  • 713

Funbox 2.0 i VPN?

@agat13 masz rację, post wiodący co innego niż zaznaczona odpowiedź do tematu. Zakładam, że zostanie poprawione na właściwe.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22156
  • 181

Funbox 2.0 i VPN?


@SylwesterXTnapisał(-a)

Powiem tak , źle mnie zrozumieliście,


Zdarza się. Ale możesz ryzyko takiej sytuacji zminimalizować zadając te pytania, na które chcesz dostać odpowiedź, zamiast pytań na zupełnie inny temat.

 


szukałem porady jak poprawić działanie wifi ,


Rozumiem, ale skąd mieliśmy o tym wiedzieć?


bo dzieją się cuda.


To dość mało precyzyjny opis sytuacji. Proszę zdefiniuj w jakim znaczeniu używasz słowa "cuda".


Poczytałem i trafiłem na banał , podzielić 2,4 i 5G ,


I co, pomogło?

 


natomiast i tak w ostatnim pokoju ledwo zipie wifi, chyba wzmacniacz sygnału tu przyjdzie z pomocą.


Może tak, może nie. Możesz sprawdzić zamawiając go.

 


Natomiast VPN możliwe że i tak by się przydał , może anty wir jakiś (płatności itd, ale nie streaming ).


Nie bardzo rozumiem. Co ma VPN do płatności? Komunikacja z bankami jest całkowicie i gruntownie szyfrowana, połączenie przez komercyjny VPN tylko by ją skomplikowało.

Aktualny program antywirusowy na pewno nie zaszkodzi, ale też niczego nie przyspieszy (ani płatności ani internetu).