Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 2.0 a wifi extender plus

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 a wifi extender plus

Zainstalować aplikację do sieci wifi na telefonie, sprawdzić na jakim kanale nadaje wzmacniacz, inny kanał (skrajny) ustawić ręcznie w Funbox, coś widzę że jazda z tym wzmacniaczem jest, jak nie ogarniesz to dokup do kolekcji router z AP Klient i nim siej tam gdzie wzmacniacz nie ma zasięgu.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 14
  • 0

Funbox 2.0 a wifi extender plus

Jest jakiś sprawdzony program do tego działający na ios ??
Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 a wifi extender plus

Fing - Network Scanner.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 14
  • 0

Funbox 2.0 a wifi extender plus

Ściągnąłem ale nie widzę tam żadnej możliwości sprawdzenia kanału
Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 a wifi extender plus

Jak masz Laptopa z Windows to inssider zainstaluj, pokazuje wszystko.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 9
  • 2

Funbox 2.0 a wifi extender plus


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 9
  • 2

Funbox 2.0 a wifi extender plus

Wzmacniacz Netisa  pokrywał kondygnacje i był tylko jedno zakresowy....


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 9
  • 2

Funbox 2.0 a wifi extender plus

Szkoda, ze wierzycie ludziom z infolinii.... jak extander nie działą poprawnie to trzeba go wymienić w salonie albo wybrać inną opcje jak inny wzmacniacz Wifi. Ze swojego doświadczenia mogę tylko podpowiedziec miałem przypadek abonenta gdzie dekoder Icu po Wifi nie działał i extander też nie pomagał. U klienta był wymieniony FB3 i nadal był problem. Więc ostatnia deska ratunku wymiana extandera i na nowym wszystko działało bardzo dobrze....Chciałbym przypomnieć że od 19 lutego 2018 roku za bez zasadne wezwanie Orange nalicza 39 zł brutto. Czytając wasze posty radzę wam abyście dobrze czytali wszystko ze zrozumieniem....pozdrawiam

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 a wifi extender plus

Masz dużo racji, mnie nie musisz przekonywać @din333, tak pozatym jakbyś to streścił to byłby 1 post, chyba że licznik nakręcasz 😉


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 8
  • 0

Funbox 2.0 a wifi extender plus

Mam podobny problem. Kilka godzin ustawiałem to wszystko. Preczytałem wątek dwukrotnie i klapa.
Mam tak, że jak zalogowany jestem w pomieszczeniu funboxa to internet działa, jak przechodzę do pomieszczenia pod zasięg extendera to widzę wzrost zasięgu ale internet nie działa. Muszę wtedy np. włączyć i wyłączy tryb samolotowy. Po tej czynności jest ok. Natomiast jak wrafzam pod zasięg Funboxa to znowu lipa i znowu muszę wyłączyć i włączyć w urządzeniu mobilnym wifi. Działa tak samo na wszystkich 7 urządzeniach ;-(
Ma ktoś pomysł? Prawdopodobnie urządzenie jest zepsute.