Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FunBox 2.0 - WiFi działa Ethernet przerywa

ROZWIĄZANE

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 1
  • 1

FunBox 2.0 - WiFi działa Ethernet przerywa

@Pedro Temat sterowników przerobiony do bólu.

 

@Anonim To nie jest tak, że upieram się o usterkę FunBoxa - pragnę tylko zrozumieć co powoduje, że taki stan rzeczy istnieje 🙂

 

W linku solidna dawka info o komputerze - https://1drv.ms/u/s!AiH-hDl5jkshyfIAwpxPBEZLcBV5zg

Bez obawy - to OneDrive.

Anonim

Nie dotyczy

FunBox 2.0 - WiFi działa Ethernet przerywa

@Mikjalsmessa Czy system masz czysty, czy od jakiegoś producenta? Jeśli tak to, jaki ?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 1
  • 1

FunBox 2.0 - WiFi działa Ethernet przerywa

Komputer to HP Pavilion z wgranym Windowsem (wtedy jeszcze 8). Aktualizowałem go do 10 tak jak większość użytkowników. HP zawsze wrzuca swoje różne aplikacje ale nie wiem na ile to świadczy o tym, że nie jest 'czysty' 🙂

Anonim

Nie dotyczy

FunBox 2.0 - WiFi działa Ethernet przerywa

@MikjalsmessaCzyli problem jest po stronie systemu lepiej jest zrobienie czystej instalacji. Zobacz tu.https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10startfresh

Anonim

Nie dotyczy

FunBox 2.0 - WiFi działa Ethernet przerywa

@Mikjalsmessa Sprawdź proszę, czy któryś z powyższych wpisów jest odpowiedzią na Twój temat. Jeżeli tak, oznacz go proszę jako rozwiązanie. Dzięki temu inni użytkownicy będą mogli szybko znaleźć interesującą ich odpowiedź.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 1
  • 1

FunBox 2.0 - WiFi działa Ethernet przerywa

Problem ominąłem. Tj zakupiłem zewnętrzną kartę sieciową podłączaną do USB 3.0 TP-Link. Działa bez zarzutu, bez przerw. Z możliwych metod nie zastosowałem reinstalacji systemu.

 

Pomysł absurdalny ale skuteczny....

Anonim

Nie dotyczy

FunBox 2.0 - WiFi działa Ethernet przerywa

Cześć @Mikjalsmessa

Jeżeli któraś z odpowiedzi okaże się skuteczna, oznacz ją proszę jako rozwiązanie. Dzięki temu inni użytkownicy będą mogli szybko znaleźć interesującą ich odpowiedź.