Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Fun Box 2.0 wi fi

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Fun Box 2.0 wi fi

► Temat, ze względu na poruszane zagadnienie, został przeniesiony z kategorii Internet domowy (etykiety: klient indywidualny, Neostrada) - Moderator Wiktor ◄

 

Mam fun box 2 i  często ginie sygnał wifi.Przerwy trwają chwile i sygnał wraca Czy podłączenie routera coś pomoże?Zaznaczam że odległość od innych urządzeń wynosi 4 -5 metrów.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Fun Box 2.0 wi fi

@Jerzy208 Możesz zgłosić uszkodzenie sprzętu. Nie mam pewności czy możesz sam wymienić w salonie, ale możesz zgłosić sprawę przez infolinię. Czasem zdarza się tak, że sprzęt ma jakąś wadę, nawet nowy.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 65
  • 293
  • 2

Fun Box 2.0 wi fi

Podłączony do Funboxa Router w trybie Access Point załatwi sprawę. Ewentualnie można Funboxa całkowicie zastąpić routerem.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Fun Box 2.0 wi fi

@Jerzy208 Możesz zgłosić uszkodzenie sprzętu. Nie mam pewności czy możesz sam wymienić w salonie, ale możesz zgłosić sprawę przez infolinię. Czasem zdarza się tak, że sprzęt ma jakąś wadę, nawet nowy.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Fun Box 2.0 wi fi

Dzięki za pomoc


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8387
  • 53

Fun Box 2.0 wi fi

Hejka @Jerzy208 czy udało Ci się rozwiązać ten problem ? Jeśli, któraś z odpowiedzi pomogła w tym procesie, śmiało - oznacz ją jako rozwiązanie zgodnie z uznaniem 🙂