Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Fanbox 2.0 z lombardu

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Fanbox 2.0 z lombardu

witam

czy można legalnie kupić z lombardu Fanbox 2.0 nowy bez gwarancji bez strachu , wystawiają paragon na sprzęt elektroniczny cena 95 zł. ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Fanbox 2.0 z lombardu

@maximA co zrobisz jak FB 2.0 się uszkodzi i gdzie go wymienisz ?W salonie czy w lombardzie?

203i321C9311322E528D.jpg

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

Fanbox 2.0 z lombardu

@maximTaki sprzęt jest własnością Orange i nie powinien trafić do lombardu.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Fanbox 2.0 z lombardu

czy może być kradziony?, ale w lombardzie z paragonem , czy ktoś bez wiedzy oddał go do lombardu a potem musiał zapłacić karę nie czytając umowy że sprzęt jest własnością orange. tutaj link do ogłoszenia https://www.olx.pl/oferta/modem-orange-fun-box-2-0-CID99-IDmYXiG.html# i czy można zaryzykować i go kupić ?

Anonim

Nie dotyczy

Fanbox 2.0 z lombardu

@maximJak chcesz mieć nie przyjemności to tak .Zawsze takie urządzenie może być zablokowane przez Orange po adresie MAC.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Fanbox 2.0 z lombardu

Słowo kradzież to za dużo. Funboxy w Polsce są własnością Orange. Cześć osób mylnie uważa że po zakończeniu umowy i zapłaceniu kary 300 zł za brak zwrotu w terminie 14 dni funbox przechodzi na własność klienta.

Poza tym jeśli chcesz korzystać, rób to na własną odpowiedzialność. W logach i tak widać numer seryjny sprzętu.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Fanbox 2.0 z lombardu

opłaciło by się , bo nie trzeba by było płacić za udostępnienie 10 zł. miesięcznie , ale może nie będę ryzykować , dlaczego orange nie sprzedaję na własność takiego sprzętu , żeby od nich nabyć fanboxa 2 trzeba by nową umowę podpisać i jeszcze ta opłata udostępnienie a ja mam samą Neostradę i telefon zawieszony , mam swój router asusa ale zrywa mi połączenie na synchronizację przeważnie po 19 każdego dnia , a u sąsiada ma fanboxa 2 i zero problemów  na lini 5,5km od centrali.

Anonim

Nie dotyczy

Fanbox 2.0 z lombardu

@maximA co zrobisz jak FB 2.0 się uszkodzi i gdzie go wymienisz ?W salonie czy w lombardzie?

203i321C9311322E528D.jpg


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Fanbox 2.0 z lombardu

Jak masz płacić 10 zł miesięcznie, to podejrzewam, że chodzi o Neostradę z prędkością do 10 lub 20 Mbits.
Wtedy przy nowej umowie lub przedłużeniu możesz kupić TP-linka na własność za 49 zł.
A moim osobistym zdaniem do samego internetu na tej technologii - to nieco lepszy sprzęt.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Fanbox 2.0 z lombardu

zawsze jest ryzyko , ale dam se spokój na razie z tym fanboxem. jak będzie dobra oferta od orange to może wezmę go na udostępnienie ale na razie zostanę przy swoim asusie.

zamykam temat.

Anonim

Nie dotyczy

Fanbox 2.0 z lombardu

@maximJeśli chodzi o Asusy to bardzo dobrze sobie radzą na długich liniach.