Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jaka antena do LTE - Router Huawei B315s


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Jaka antena do LTE - Router Huawei B315s

Mam 700m od BTSa. 

Prędkości rzędu 15-40mbps download i 7-15mbps upload. 
Czasami spada wlasnie do 10-15mbps download. 

Jaka antena będzie dobra, ale nie za mocna (czy w ogole moze być za mocna?) bo nadajnik BTS mam dość blisko? 

Dane z LTEwatch w załączniku, 
Nie wiem czy tyle informacji wystarczy? 

-------------------------------------------------------------------------- 

Druga sprawa... co byście wybrali na moim miejscu. Potrzebuje duży upload i download ale 150gb to dla mnie za malo bo ja wiecej sciagne/wysle. Teraz mam LTE 150gb + neostrada 10mbps. Przełączam sobie kiedy potrzebuje itd. 

Mam 2 opcje 

Zostawić to co mam (neo + LTE) albo wziąć LTE 150gb + LTE 150gb (2 oddzielne routery) Neo ostatnio coś słabo działa... a konczy mi sie umowa za tydzien. Nie wiem co robić. Boję się że prędkość LTE nagle mi spadnie i bede siedzial na dwóch słabych netach LTE. Neo w koncu jest slabe. Ale okropnie slaby upload ma eh.. Doradzi ktoś? Nie wiem co robić.


LTEWatchH_2017-09-03@03.14.jpg
5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Jaka antena do LTE - Router Huawei B315s

Niestety nie ma tam odpowiedzi na moje pytanie.

Anonim

Nie dotyczy

Jaka antena do LTE - Router Huawei B315s

@ask_me_anythingDobranie anteny to spory problem u jednego będzie super a u ciebie będzie cieniutko.

 

http://www.dipol.com.pl/oferta-telefonia-komorkowa-anteny-gsm-3g-lte-lte,4953.htm


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Jaka antena do LTE - Router Huawei B315s

No tak, dlatego podałem te wszystkie parametry żeby dało się w lepiej doradzić. Ten film nic nie wnosi do tematu niestety.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

Jaka antena do LTE - Router Huawei B315s

@ask_me_anything, nadal potrzebujesz pomocy z anteną?

Co do limitu i ilości GB to nie wiem dokładnie jak w ofercie domowej, ale w ofercie mobilnej jak masz umowy na jednym koncie abonenckim to GB stają się wspólne (sumują się). Przynajmniej tak było, trzeba dopytać w Orange. Jeśli nadal działa to nie potrzeba ci dwóch routerów, a umowy. Bierzesz wtedy jedną ze sprzętem, drugą bez sprzętu (jak się opłaca), spinasz w jedno konto i masz większy pakiet danych. Do tego szczęśliwe godziny i trochę GB się zbierze. Powinna być również zniżka na abonament z racji kilku umów.